Zamość: Kino Seniora - CKF Stylowy zaprasza

start 15.10.2021 12:00

CKF Stylowy Zamość

koniec 15.10.2021 14:00

Lokalizacja: Zamość, Odrodzenia 9

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu serdecznie zaprasza seniorów na dedykowane im seanse filmowe. W repertuarze najnowsze produkcje filmowe, poprzedzone prelekcją. Najbliższy seans z cyklu Kino Seniora odbędzie się 15 października 2021 o godz. 12:00. Na ekranie „Zupa nic”. Bilety: 16 zł.

„Zupa nic” to ciepła i zabawna, słodko-gorzka opowieść o świecie, który wszyscy dobrze znamy i za którym tęsknimy - za światem dzieciństwa. Kinga Dębska rodzinne relacje nakreśliła z wielką czułością i empatią, dozą przekory, porcją terapeutycznego śmiechu i wzruszeń oraz ujmującą „melancholią meblościanek” – a wszystko to w filmowej pigułce pozytywnej energii. W obsadzie: Adam Woronowicz, Kinga Preis, Ewa Wiśniewska, Katarzyna Kwiatkowska, Rafał Rutkowski oraz stawiające pierwsze kroki na dużym ekranie Barbara Papis i Alicja Warchocka.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.