Zamość: Tylko dla zuchwałych. Finał rajdu na Rynku Wielkim

start 31.07.2021 15:00

Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji oraz Gmina Jawor

koniec 31.07.2021 20:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

W najbliższą sobotę (31 lipca) na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się finał 2 edycji rajdu samochodowego, którego organizatorem jest Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji oraz Gmina Jawor.

„Rajd Tylko dla Zuchwałych – zabytkowymi samochodami szlakiem miast i miejsc UNESCO” ma charakter zarówno rekreacyjny jak i krajoznawczy. Popularyzuje turystykę samochodową jednocześnie ukazując wyjątkowe miasta i miejsca Polski. Na tej liście nie mogło zabraknąć naszego cudownego Zamościa. Na propozycję miasta Jawor zgodziliśmy się bez zastanowienia!

Impreza rozpoczyna się od godziny 15. Natomiast o godz. 18 na scenie wystąpi zespół The Shoemakers z charyzmatyczną wokalistką Dominiką Łyciuk-Charachajczuk.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.