Gm. Tomaszów Lubelski: Dzień Wiatru w Przeorsku

start 25.07.2021 10:00

Gmina Tomaszów Lubelski

koniec 25.07.2021 14:00

Lokalizacja: Przeorsk, gmina Tomaszów Lubelski

Wójt gminy Tomaszów Lubelski, Gminny Ośrodek Kultury w Podhorcach, EDP Renewables - Farma Wiatrowa ,,Kresy", KGW Przeorsk oraz OSP Przeorsk zapraszają już w niedzielę 25 lipca do Przeorska na imprezę plenerową z okazji Dnia Wiatru. Początek już o godz. 10 na placu przy świetlicy wiejskiej.

W programie wiele atrakcji m.in.: animatorzy dla dzieci, gry i zabawy z Centrum Rozrywki ,,Grawitacja" z Zamościa, wata cukrowa i lody, dmuchane zjeżdżalnie, grill i grochówka, darmowe znakowanie rowerów, występy uczestników Centrum Muzycznego ,,Tryton" z Tomaszowa Lubelskiego, występ LTM Disco oraz dyskoteka z DJ-em.

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.