Lucas Laufen w Zamościu

start 24.07.2021 18:00

Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

koniec 24.07.2021 19:30

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wodny

Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zaprasza na koncert Lucasa Laufena. Australijczyk, mieszkający obecnie w Berlinie zagra dla zamojskiej publiczności 24 lipca (sobota) o godz. 18.00 na Rynku Wodnym w Zamościu.

„Muzyka Lucasa Laufena sprawia, że zatrzymujemy się na chwilę i oddychamy. Ponure falsetowe melodie łączą się tu z lśniącą gitarą. To „nadmorska poezja z dzikiej wyobraźni Australijczyka”. Ten brodacz śpiewa o smutku, izolacji, wolności i wspomnieniach. Czaruje! I sprawia, że na chwilę ostro zwalniamy…” – czytamy na stronie internetowej UPZ.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk. Partnerami wydarzenia są: Miasto Zamość i OSiR w Zamościu.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale ze względu na obostrzenia związane z epidemią, liczba miejsc jest ograniczona.

 

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.