Zamość: Wędrująca Estrada 2021 (PROGRAM)

start 27.07.2021 16:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 04.08.2021 20:00

Lokalizacja: Zamość

Zamojski Dom Kultury zaprasza do udziału w plenerowych imprezach z cyklu Wędrująca Estrada, które tego lata odbywać się mają pod hasłem "Postaw na rodzinę". 

Takie pikniki z atrakcjami dla małych i dużych będą cztery. Wszystkie mają zaczynać się o godz. 16, a kończyć o 20. Harmonogram poniżej:

27 lipca (wtorek) – os. Karolówka

(tereny SOSW ul. Śląska)
 

28 lipca (środa) – os. Zamoyskiego

(tereny zielone na osiedlu niebieskim)
 

3 sierpnia (wtorek) – os. Zamczysko

(za świetlicą osiedlową ul. Obronna)
 

4 sierpnia (środa) – os. Partyzantów

(Ogródek Jordanowski ul. Kiepury)
 

W tegorocznej edycji nie zabraknie warsztatów, malowania twarzy, spektakli, konkursów oraz zabaw sportowych. Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę poznać formy działań profilaktycznych, z których może skorzystać każdy mieszkaniec i mieszkanka Zamościa.  Wędrująca Estrada zawita na osiedlach pod postacią Wędrującego Pociągu, składającego się z 4 wagonów, czyli oddzielonych od siebie przestrzeni, w których odbywać się będą warsztaty dla dzieci i rodzin: bajkowe opowieści, warsztaty plastyczne, strefa zabaw dla dzieci, sportowe aktywności.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.