Chillout Festiwal 2021 w Biłgoraju

start 24.07.2021 10:00

Biłgorajskie Centrum Kultury, OSiR Biłgoraj

koniec 25.07.2021 17:00

Lokalizacja: Biłgoraj

Na dwa dni 24-25 lipca zaplanowano w Biłgoraju Chillout Festiwal 2021. Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jest biletowana. Wejściówka na jeden dzień kosztuje 50 zło, a na oba 80 zł. Są dostępne na www.ticketclub.pl. 

Co to będzie za wydarzenie?

Czas relaksu, dobra muzyka i świetne towarzystwo – czy jest lepszy przepis na udany letni weekend? Jeżeli dodamy do tego lampiony, leżaki, hamaki w plenerze i dobre jedzenie – to mamy idealny przepis na letnią imprezę. Taki będzie Biłgorajski Chillout Festiwal. To wydarzenie to recepta na wszystkie bolączki ostatnich miesięcy: bo będzie wytchnienie, spokój i doładowanie akumulatorów w otoczeniu natury, z dobrą muzyką, a jednocześnie będzie bezpiecznie z zachowaniem wszystkich koniecznych standardów.

Gwiazdami Festiwalu będą Czesław Mozil i John Porter. Na festiwalu pojawią się także inni artyści z trzech kontynentów: z Australii, USA i Europy. W sobotę 24 lipca, oprócz Czesława Mozila, zagrają Brodacze Live Act, Teepee (Czechy), Michalina Lipińska oraz Postaman (Ukraina). Niedziela zapowiada się równie interesująco, gdyż na scenie wystąpią Moriah Woods (USA), Plastic, Lucas Laufen (Austria) i oczywiście John Porter. Wszystkich łączy muzyka akustyczna, alternatywna, taka która koi, porusza, daje przestrzeń na refleksje i bycie razem.

Oprócz wspaniałej muzyki i wygodnych leżaków odpowiedni klimat zapewnią także dobre jedzenie, pyszna kawa i chłodne napoje.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.