Spektakl "Zagłada" w Szczebrzeszynie i Zwierzyńcu

start 02.07.2021 21:00

Fundacja Banina z Warszawy

koniec 03.07.2021 22:00

Lokalizacja: Szczebrzeszyn, Zwierzyniec

Spektakl „Zagłada” Fundacji Banina z Warszawy miał swoją premierę 12 września zeszłego roku w ramach 45. Zamojskiego Lata Teatralnego organizowanego przez Zamojski Dom Kultury. Wkróce znowu zostanie wystawiony w naszym regionie.

Pokazy odbędą się 2 lipca o godz. 21 w czasie Szczebrzeskich Dni Tradycji na Amfiteatrze w Szczebrzeszynie oraz 3 lipca o 21 na łące za Ośrodkiem Edukacyjno-Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu.

Pokaz w Szczebrzeszynie zrealizowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki, finansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz współrealizowanego przez Instytut Teatralny
im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Operatorem lokalnym jest Centrum Kultury w Lublinie.

Pokaz w Zwierzyńcu zrealizowany w ramach dofinansowania ze środków Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.