Eko Zamość - impreza na Rynku Wielkim

start 19.06.2021 11:00

Stowarzyszenie Lokalnie i Globalnie

koniec 19.06.2021 14:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

Stowarzyszenie Lokalnie i Globalnie z Zamościa szykuje plenerową imprezę na najbliższą sobotę (19 czerwca). O godz. 11 na Rynku Wielkim rozpocznie się event Moje Eko Miasto Marzeń. Na uczestników czekają konkursy ekologiczne z nagrodami dla „małych i dużych". Rozstrzygnięty zostanie konkurs plastyczny ogłoszony w szkołach podstawowych, gdzie w dogrywce specjalne nagrody zostaną przekazane przez Posła Riada Haidara.

Stowarzyszenie Lokalnie i Globalnie zainicjuje obywatelską inicjatywę uchwałodawczą rozszerzenia miejskiego Budżetu Obywatelskiego o Zielony Budżet w ramach akcji aktywizacji obywatelskiej Fundacji Batorego – Masz Głos.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.