Biłgoraj: Przegląd Orkiestr Dętych w BCK

start 20.09.2020 15:00

Biłgorajskie Centrum Kultury

koniec 20.09.2020 17:00

Lokalizacja: Biłgoraj

W niedzielę, 20 września, na scenie letniej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbędzie się  Przegląd Orkiestr Dętych. Podczas spotkania zaprezentują się zespoły orkiestrowe z Tomaszowa Lubelskiego, Chełma i Biłgoraja. Początek koncertu o godz. 15.00, wstęp wolny.

Towarzystwo Przyjaciół Orkiestry Dętej w Biłgoraju  oraz Biłgorajskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na kolejny Przegląd Orkiestr Dętych, który w tym roku wyjątkowo odbędzie się we wrześniu. Na biłgorajskiej scenie wystąpią trzy zespoły: Orkiestra Dęta OSP w Tomaszowie Lubelskim pod dyrekcją Bogdana Pałczyńskiego, Orkiestra Dęta Cementowni Chełm pod dyrekcją Mariana Kłysza, Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio pod dyrekcją Pawła Stelmacha. W repertuarze znajdą się przeboje muzyki rozrywkowej, poważnej i patriotycznej oczywiście w wykonaniu orkiestrowym.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.