Zamość: Lato z książką na Rynku Wodnym

start 09.07.2020 08:00

Książnica Zamojska

koniec 31.08.2020 18:00

Lokalizacja: Zamość

Książnica Zamojska uruchomiła Letnią Czytelnię Książki i Prasy. „ Plenerowa biblioteka” działa na Rynku Wodnym w Zamościu do 30 sierpnia przez 5 dni w tygodniu (od środy do niedzieli). W tym roku, oprócz możliwości poczytania różnorodnej literatury, prowadzony jest również kiermasz „starej” książki.

- Inicjatywa utworzenia takiego miejsca, która zrodziła się w roku ubiegłym, wyrosła z potrzeby stworzenia dodatkowej oferty także dla osób, które nie są „oczywistymi” odbiorcami bibliotek. Mamy nadzieję, że szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie udowodni ona, że biblioteki są naturalnym miejscem społecznym, wspierającym, bezpiecznym i przyjaznym. Miejscem, w którym można się wiele nauczyć, odkryć swoje talenty, rozwijać pasje i zainteresowania - informuje organizator.

Biblioteka zaprasza od środy do piątku w godz. 11.00 - 18.00, w sobotę i niedzielę w godz. 12.00 - 18.00. Miejsce działa zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.