Zamość: Ferie ze zwierzakami w zoo

start 14.01.2020 08:00

Ogród zoologiczny im. Stefana Milera

koniec 23.01.2020 08:00

Lokalizacja: Zamość, Szczebrzeska

Jak wygląda zoo „od kuchni” i co najchętniej jedzą zwierzęta? Czy małpy lubią owoce? Będzie się tego można dowiedzieć biorąc udział w feryjnych warsztatach, na które zaprasza zamojskie zoo.

Zajęcia będą się odbywać we wtorki 14 i 21 stycznia (małpiarnia) oraz w czwartki 16 i 23 stycznia (żyrafiarnia). Propozycja skierowana jest do uczestników indywidualnych- uczniów szkół podstawowych. Obowiązuje wcześniejsza, telefoniczna rezerwacja terminów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Kolejnym organizowanym w okresie zimowym przedsięwzięciem jest Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zimowy przyjaciel zwierząt". Tematem konkursu jest przedstawienie właściwego sposobu pomagania zwierzętom podczas zimy.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.