Zamość: Wystawa fotograficzna Oliwii Kwiatkowskiej w ZDK

start 19.12.2019 16:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 06.01.2020 17:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

W czwartek, 19 grudnia w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej prac Oliwii Kwiatkowskiej. Początek o godz. 16. Wstęp wolny.

Młoda autorka to absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, uczestniczka zajęć Młodzieżowej Pracowni Fotografii Negatyw przy S.M. im. J. Zamoyskiego prowadzonej przez Andrzeja Pogudza. Swoje prace prezentowała na trzech wystawach zbiorowych: „Portret” w Galerii Wieszak, znajdującej się w II LO w Zamościu, „Na pograniczu reklamy” oraz „Portret w czerni” w Galerii Stylowy. Jej fotografie były prezentowane na wystawie podsumowującej I i II Zamojski Plener Fotograficzny. Uczestniczka warsztatów organizowanych w BWA w Zamościu w ramach wystawy BZ WBK PRESS FOTO.
„Andersen Tawil” jest pierwszą indywidualną wystawą autorki.

Wystawę będzie można oglądać do 6 stycznia.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.