Zamość: Teatralne "Kroki" na deskach ZDK

start 15.12.2019 18:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 18.12.2019 18:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury i Grupa Teatralna Glosa zapraszają na „Kroki”. Klimat spektaklu podpowiada plakat Darka Łukasika. To jest gra, walka. Rzecz o postawach życiowych – ludzi i … karaluchów. O strachu, instynkcie samozachowawczym, o patrzeniu na życie i śmierć. Spektakl dla widzów od 14 lat.

Autorem tekstu jest hiszpański pisarz Antonio Álamo, na polski przełożyła Rubi Bidren, prawa autorskie reprezentuje Agencja Dramatu i Teatru.

Wystąpią: Ewa Bajaka, Barbara Czapiga-Drohomirecka, Anna Harke, Marta Słomianowska. Reżyseria – Grażyna Kawala, światło – Rafał Seńko, dźwięk – Mateusz Pękała.

Spektakl będzie prezentowany na scenie Zamojskiego Domu Kultury. Premiera – 15 grudnia 2019 o godz. 18.00, drugi spektakl – 18 grudnia, też o 18.00. 

Bezpłatne zaproszenia na spektakle można odebrać w sekretariacie ZDK od 9 grudnia.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.