Zamość: Finał projektu PoCiąg do Czytania

start 10.12.2019 10:00

Książnica Zamojska

koniec 10.12.2019 11:30

Lokalizacja: Zamość, Kamienna 20

We wtorek, 10 grudnia o godz. 10 w Książnicy Zamojskiej im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu (ul. Kamienna 20) odbędzie się impreza finałowa, podsumowująca projekt PoCiąg do Czytania.

W programie spotkania znajdzie się m.in. podsumowanie konkursu plastycznego Stawiam na zdrowie, wręczenie nagród i wyróżnień laureatom, otwarcie wystawy pokonkursowej, a także słodki poczęstunek. 

Celem projektu było promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, edukacja z zakresu profilaktyki uzależnień i zaproponowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Podczas trwania projektu dzieci i  młodzież uczestniczyły m.in. w spotkaniach autorskich, warsztatach literacko - artystycznych, biblioterapeutycznych, spektaklach profilaktycznych.

Projekt został dofinansowany przez Miasto Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.