Zamość: Integracja na kółkach na szczytny cel

start 15.12.2019 09:00

Stowarzyszenie Zamość 4x4

koniec 15.12.2019 15:00

Lokalizacja: Zamość, Braterstwa Broni

Im więcej osób weźmie udział w tej imprezie, tym lepiej, bo tym więcej pieniędzy będzie można zebrać na sprzęt dla oddziału dziecięcego Zamojskiego Szpitala Niepublicznego. Taki jest cel kolejnej, w tym roku planowanej na niedzielę 15 grudnia charytatywnej imprezy "Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki". Organizuje ją zamojskie Stowarzyszenie Zamość 4x4.

Offroadowcy z Zamościa już od lat przygotowują takie wydarzenia, zawsze w grudniu, przed świętami. Cel zbiórki pieniędzy od sponsorów i uczestników zabawy jest zawsze ten sam: pomóc potrzebującym. W tym roku fundusze mają wspomóc zamojską pediatrię.

Impreza odbędzie się 15 grudnia na torze offroadowym cegielnia na ul. Braterstwa Broni (start o godz. 9). Moc atrakcji będzie czekać nie tylko na pasjonatów terenowej jazdy, ale również kibiców. Kuchnia polowa ugości wszystkich wojskową grochówką i bigosem. Będzie można ogrzać się przy ognisku, przy gorącej herbacie czy kawie. W czasie, gdy dorośli ruszą na trasę, dzieci będą mogły rozerwać się podczas zabaw. Zaplanowano dla nich mi.in. paintball. Będzie też można na miejscu kupić świąteczne ozdoby oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

– Spotkanie, którego odsłona nadal będzie miała charakter rajdu, będzie również VIII memoriałem pamięci naszego przyjaciela Krzysztofa Schaba. Tym razem dla biorących udział załóg, czekają starty w nowej, ciekawej formule – zapowiadają organizatorzy.

W pierwszym etapie uczestnicy będą mieli do pokonania urokliwe zakątki zamojskich bezdroży. W kolejnym załogi sprawdzą kondycję swoich aut w konkurencjach H-1 na specjalnie przygotowanym torze.

Do udziału w imprezie zapraszani są wszyscy miłośnicy aut terenowych 4x4, suv, quad, motocross. A jeśli ktoś chciałby wspomóc szczytny cel, a na miejscu nie będzie mógł się pojawić, może przekazać datek na konto Stowarzyszenia Zamosc4x4: Credit Agricole 84 1940 1076 3157 6741 0000 0000. Należy pamiętać o dopisku: „Dla Choinki 2019”.

Zapisywać się można przez stronę internetową timespeed.pl. Więcej informacji pod nr tel: 604 282 041.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.