Jarmark Świąteczny w Zamościu

start 06.12.2019 12:00

UM Zamość

koniec 08.12.2019 20:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

Tradycją stało się już, że na początku grudnia w Zamościu odbywają się Jarmarki Śwąteczne. Tegoroczny zaplanowano na pierwszy weekend przyszłego miesiąca. Chętni do wystawienia na nim swoich stoisk mogą się już zgłaszać.

Jarmark potrwa trzy dni (6-8 grudnia). Jak zwykle planowanych jest wiele atrakcji. Min. wtedy właśnie zabłysną po raz pierwszy świąteczne iluminacje. Będą organizowane również warsztaty z dekoracji świątecznych i konkurs na najpyszniejsze pierniczki. W planach są też koncerty kolęd, wizyta motomikołajów, jak również otwarcie lodowiska.

Jarmark Świąteczny w Zamościu to również wielkie handlowanie. Wystawcy zainteresowani udziałem już mogą się zgłaszać, wysyłając formularze na adres: [email protected] Kontakt i informacje pod numerem tel: 84 677 24 19.

Więcej szczegółów na plakacie.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.