Zamość: Na dwa pędzle - nowa wystawa w BWA

start 20.09.2019 17:00

BWA - Galeria Zamojska

koniec 20.10.2019 17:00

Lokalizacja: Zamość, Staszica 27

Biuro Wystaw Artystycznych - Galeria Zamojska zaprasza w piątek, 20 września na wernisaż wystawy zatytułowanej "Dwoma pędzlami". Na ekspozycję złożą się prace Barbary Czapigi-Drohomireckiej i Mariusza Drohomireckiego.

Barbara Czapiga-Drohomirecka urodziła się w 1976 roku w Krakowie. Studiowała na tamtejszej Akademii Sztuk Pięknych. Ukończyła wydział malarstwa w pracowniach prof. Adama Wsiołkowskiego i prof. Leszka Misiaka. Była uczestniczką plenerów plastycznych w Polsce, na Węgrzech, w Grecji, Rumunii, Francji, we Włoszech. Ma na koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Mariusz Drohomirecki urodził się w 1958 roku. Studiował malarstwo na krakowskiej ASP. Dyplom uzyskał w pracowni prof. Jana Szancenbacha w 1995 roku. Jest autorem dziesięciu wystaw indywidualnych i uczestnikiem licznych wystaw zbiorowych. Od wielu lat bierze udział
w licznych plenerach.

Wernisaż ich wspólnej wystawy w zamojskiej BWA rozpocznie się w piątek o godz. 17. Twórczość Drohomireckich będzie tu można podziwiać do 20 października.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.