Na dwóch kółkach doliną górnej Łabuńki. Zaproszenie na rajd rowerowy

start 15.08.2019 14:00

KGW w Łabuńkach Pierwszych

Lokalizacja: Gmina Łabunie

W tej imprezie mogą wziąć udział wszyscy chętni, organizatorzy nie stawiają żadnych ograniczeń wiekowych. Na rajd rowerowy "Doliną górnej Łabuńki" zapraszają 15 sierpnia, ale zapisy już ruszyły. Uczestnicy będą mieli okazję wygrać rower!

Do pokonania będzie malownicza trasa licząca 16 kilometrów długości. Taki odcinek powinny pokonać nawet osoby, które nie są szczególnie zaprawione w jeździe rowerem. Imprezę organizują członkinie KGW w Łabuńkach Pierwszych, a wspiera je wójt, który funduje nagrody dla uczestników wycieczki. Do wygrania ma być m.in. rower.

– Masz rower? Bierz rodzinę, znajomych i jazda... razem z nami – zachęcają organizatorzy. Zapisy chętnych już ruszyły potrwają do 8 sierpnia. Aby wziąć udział w rajdzie, należy zatelefonować pod nr: 504 968 911.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.