Zamość na okrągło

start 19.07.2019 13:00

Zamość

koniec 21.07.2019 19:00

Lokalizacja: Zamość

Koncerty, zlot kosiarek samojezdnych, wyścigi kartingowe, parada gokartów, freestyle motocross i zawody strongmanów. Od piątku do niedzieli (19-21 lipca) w centrum Zamościa rusza Festiwal Zamość na Okrągło.

W sobotę 20 lipca na terenach zielonych za Furtą Wodną odbędzie się III Zlot Kosiarek Samojezdnych. Impreza wystartuje o godz. 15. Organizatorem jest Zamojska Grupa Motocyklowa. Wieczorem (godz. 20) pod pałacem Zamoyskich wystąpi Popek Monsterr&Dj Omen. W niedzielny poranek (21 lipca) od godz. 9 ul. Peowiaków przy Urzędzie Gminy Zamość zamieni się w tor. Po raz pierwszy w Zamościu odbędą się wyścigi kartingowe po ulicy miasta! Organizatorem jest Tor Kartingowy DS Speed. W godz. 12-14 na Rynku Wielkim odbędą się zawody strongman, od godz. 13, 15 i 17 pokazy Frestyle Motocross. 

Finał festiwalu (godz. 17:00) zakończy parada gokartów i wręczenie nagród. O godz. 18 na Rynku Wielkim wystąpią Mery SpolskyŁona i Webber. O godz. 21 zaśpiewa Daria Zawiałow, laureatka wielu konkursów i programów muzycznych (m.in. Od przedszkola do Opola, Szansa na sukces, Mam talent, X Faktor). 

Wydarzeniu towarzyszy zlot foodtrucków, wystawa aut, motocykli i motojarmark.

Podziel się:

Zdjęcia (4)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.