Hrubieszów: V Święto Strzelca Konnego

start 13.07.2019 10:00

Szwadron Ziemi Hrubieszowskiej im. 2 Pułku Strzelców Konnych

koniec 14.07.2019 16:00

Lokalizacja: Hrubieszów

Na nadchodzący weekend (13-14 lipca) w Hrubieszowie planowane jest V Święto Strzelca Konnego. Wydarzenie, nad którym patronat honorowy objęła burmistrz Marta Majewska, organizuje Szwadron Ziemi Hrubieszowskiej im. 2 Pułku Strzelców Konnych.

Będzie to historyczne i sportowe widowisko, odwołujące się do wojskowych tradycji miasta. W programie liczne pokazy, m.in. kawaleryjskie, strzelania i wojskowe. W sobotę początek zaplanowano na godz. 10, w niedzielę na 9. Przez cały czas trwania imprezy odbywać się też będzie piknik z atrakcjami dla młodszych i starszych mieszkańców miasta.

Szczegóły na plakacie. Wstęp wolny.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.