Zamość: Nowa wystawa w Civitas Christiana

start 28.06.2019 16:00

Civitas Christiana

koniec 28.06.2019 18:00

Lokalizacja: Zamość, Ormiańska 1

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Zamościu zaprasza na otwarcie wystawy prac fotograficznych Filipa Rybczyńskiego inspirowanych utworem Zofii Kossak pt. ,,Rok polski: obyczaj i wiara”.

Cykl podobnie jak książka opiera się na dwunastu miesiącach roku kalendarzowego. Każda fotografia jest stworzona na podstawie cytatu z poetyckiego kalendarza pisarki. Twórca jak najwierniej starał się oddać nastrój utworu. Wszystkie prace zostały wykonane metodą tradycyjną przez pasjonata fotografii, który sam je wywołuje we własnej ciemni.

Wernisaż wystawy odbędzie się 28.06.2019 r. (piątek) o godzinie 16:00 w Galerii pod św. Kajetanem w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia ,,Civitas Christiana” przy ul. Ormiańskiej 1 w Zamościu (wejście od podwórza).

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.