Dni Tomaszowa Lubelskiego 2019

start 31.05.2019 15:00

Miasto Tomaszów Lubelski

koniec 07.06.2019 12:00

Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Festiwal Kolorów, imprezy sportowe, koncerty, kiermasze – to wszystko, a nawet jeszcze więcej przygotowano na tegoroczne Dni Tomaszowa Lubelskiego. Blok wydarzeń startuje w piątek, 31 maja i potrwa tydzień, do 7 czerwca. Jedną z gwiazd ma być Jacek Stachursky.

Zanim jednak wokalista rozbuja tomaszowską publiczność, w mieście sporo się wydarzy.

Na piątek, 31 maja zaplanowano na miejskim rynku Festiwal Kolorów, czyli radosną zabawę z wielobarwnymi proszkami (godz. 15). Tego samego dnia (godz. 13) w parku odbędą się biegi przełajowe o puchar burmistrza. Nazajutrz (1 czerwca) to I Zawody Sumo Robotów (Tomaszowski Dom Kultury, od godz. 9). Na niedzielę (2 czerwca) zaplanowano festyn na stadionie miejskim. W programie (od godz. 16) warsztaty wokalne, animacje dla dzieci i koncerty, m.in. zespołów Hilt Boyz i Szafa Gra, a gwiazdą wieczoru będzie Jacek Stachursky ze swoimi muzykami. Podczas całego pikniku trwać też będzie kiermasz.

Kolejna odsłona Dni Tomaszowa lubelskiego już we wtorek (4 czerwca), kiedy to o godz. 18 w parku wystąpi Zespół Reprezentacyjny Wojska Polskiego. I wreszcie na koniec (7 czerwca) planowane jest bicie rekordu w ramach akcji "Jak nie czytam, jak czytam" (od godz. 10).

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.