Zamość: Koncert wojskowego zespołu Czasza na święto w WOG

start 23.05.2019 10:00

Wojskowy Oddział Gospodarczy Zamość

koniec 23.05.2019 20:00

Lokalizacja: Zamość

Wojskowy Zespół Estradowy „Czasza” z 6. Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie wystąpi w nadchodzącym tygodniu w Zamościu. Koncert organizowany jest w ramach obchodów nadania imienia Hetmana Wielkiego Koronnego Jana Zamoyskiego i nazwy wyróżniającej "Zamojski" 32. Wojskowemu Oddziałowi Gospodarczemu.

Uroczystości z tej okazji są planowane na czwartek, 23 maja. Rozpoczną się o godz. 10.30 mszą w parafii katedralnej Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasz Apostoła. Udział w nabożeństwie weźmie m.in. Biskup Polowy Wojska Polskiego gen. bryg. Józef Guzdek. W samo południe odbędzie się uroczysty apel przy pomniku Jana Zamoyskiego, a po nim defilada pododdziałów z udziałem orkiestry wojskowej z Lublina i pokaz sprzętu wojskowego. O godz. 19 na Rynku Wielkim rozpocznie się koncert Wojskowego Zespołu Estradowego "Czasza", który wystąpi z programem "Gdy piosenka szła do wojska". Wstęp jest wolny.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.