Sylwester 2018 w Zamościu

Podziel się:
Oceń:
1.01.2019, 09:01

Na Rynku Wielkim pod hasłem "Slow down in Zamość" odbyła się sylwestrowa impreza.

  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gapa
Gapa 1.01.2019, 18:33
Jeszcze takiej chały Zamość nie widział . Odzwierciedleniem były "TŁUMY" pod ratuszem. Tłum robili ochroniarze , policja , obsługa . Natomiast społeczeństwo Zamościa i okolic spędzało ,miło czas przed telewizorem. Najlepiej bawili się sami artyści , tylko poco było im za to płacić? Lasery były na poziomie zabawki dziecięcej. Mój wnuczek świecił laserowym breloczkiem i tym samym przyczynił się w 20% do sukcesu organizatorów. Dopiero po tych świecidełkach mieszkańcy Zamościa odpalili fajerwerki pokazując Panu Prezydentowi jak wygląda [ a raczej jak powinno wyglądać ] przywitanie NOWEGO ROKU.Po wajerwerkach dopiero Pan Prezydent mógł zabrać głos.
Panie Prezydencie , dziękujemy za sylwestrową noc , i prosimy o nieorganizowanie już więcej zabawy sylwestrowej. Bo przeznaczając te pieniążki na pomoc biednym,przynajmniej ktoś by Panu podziękował, natomiast za tę imprezę ani ja , ani nikt inny Panu nie będzie wdzięczny,a raczej wręcz przeciwnie.
NAPISAŁ TO CZŁOWIEK KTÓRY NA PANA GŁOSOWAŁ.
 zamościanin
zamościanin 1.01.2019, 13:35
Kicz , żenada wywalono pieniądze w błoto niech zapłaci za ten kicz organizator