Sylwester 2018 w Zamościu

Podziel się:
Oceń:
01.01.2019, 09:01

Na Rynku Wielkim pod hasłem "Slow down in Zamość" odbyła się sylwestrowa impreza.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gapa
Gapa 01.01.2019, 18:33
Jeszcze takiej chały Zamość nie widział . Odzwierciedleniem były "TŁUMY" pod ratuszem. Tłum robili ochroniarze , policja , obsługa . Natomiast społeczeństwo Zamościa i okolic spędzało ,miło czas przed telewizorem. Najlepiej bawili się sami artyści , tylko poco było im za to płacić? Lasery były na poziomie zabawki dziecięcej. Mój wnuczek świecił laserowym breloczkiem i tym samym przyczynił się w 20% do sukcesu organizatorów. Dopiero po tych świecidełkach mieszkańcy Zamościa odpalili fajerwerki pokazując Panu Prezydentowi jak wygląda [ a raczej jak powinno wyglądać ] przywitanie NOWEGO ROKU.Po wajerwerkach dopiero Pan Prezydent mógł zabrać głos.
Panie Prezydencie , dziękujemy za sylwestrową noc , i prosimy o nieorganizowanie już więcej zabawy sylwestrowej. Bo przeznaczając te pieniążki na pomoc biednym,przynajmniej ktoś by Panu podziękował, natomiast za tę imprezę ani ja , ani nikt inny Panu nie będzie wdzięczny,a raczej wręcz przeciwnie.
NAPISAŁ TO CZŁOWIEK KTÓRY NA PANA GŁOSOWAŁ.
 zamościanin
zamościanin 01.01.2019, 13:35
Kicz , żenada wywalono pieniądze w błoto niech zapłaci za ten kicz organizator