Na boiskach za "Rotundą" trwa 16 Ogólnopolski Turniej LZS Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka" z udziałem Gimnazjum w Miączynie.

Gimnazjum w Miączynie, trener: Mateusz Łyko

Gimnazjum w Miączynie, trener: Mateusz Łyko

Podziel się:
Oceń:
18.08.2016, 10:33

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iga
Iga 04.10.2020, 05:59
Tak się zastanawiam dlaczego nie wszystkie dziewczyny grają w ochraniaczach. Grałam amatorsko w szkolnych zawodach gimnazjalnych i w licealiadach. Ochraniacze miałam zawsze. Po pierwsze dzięki nim grałam dużo odważniej, mniej obawiałam się konfrontacji z przeciwniczkami, które też grały w ochraniaczach, z kolei te, które ochraniaczy nie miały raczej unikały ostrzejszych konfrontacji. Jedna z koleżanek w pełnym biegu przybiła sobie piątkę piszczelami z przeciwniczką biegnącą z przeciwka. Koleżanka bramkarka miała ochraniacz, przeciwniczka, która próbowała strzelać nie miała . Efekt był taki, że bramkarka miała delikatnego krwiaka, a przeciwniczka pęknięty piszczel i dość paskudne rozcięcie.