Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 11:17
Reklama

PERŁY BIZNESU 2022: Kraina Małych Cudów PHOTO PROPS (Mikroprzedsiębiorstwo)

Kraina Małych Cudów PHOTO PROPS to firma, której właścicielką jest Aleksandra Strzelec. Zajmuje się projektowaniem i szyciem sukni i innych strojów na potrzeby sesji fotograficznych.
PERŁY BIZNESU 2022: Kraina Małych Cudów PHOTO PROPS (Mikroprzedsiębiorstwo)
Aleksandra Strzelec od 5 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją m.in. okazjonalnych sukni damskich i dziewczęcych, a także fotografią.

Aleksandra Strzelec od 5 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją m.in. okazjonalnych sukni damskich i dziewczęcych, a także fotografią.

– Skrupulatnie realizuję swój zamierzony cel i dlatego w celu dalszego rozwoju w ubiegłym roku stworzyłam studio fotograficzne KAM Studio, aby samodzielnie móc prezentować swoje produkty i usługi – mówi właścicielka.

W Krainie Małych Cudów każda kobieta i młoda dama może się poczuć jak prawdziwa modelka. A zdjęcia tam wykonane są tak piękne, że zapierają dech w piersiach. To zasługa „małych cudów” w postaci sukni jak z bajki, profesjonalnego makijażu, który wykonuje siostra właścicielki Karolina Strzelec – wykwalifikowana wizażystka.

Klientki są oczarowane miejscem, tym, że Aleksandra Strzelec zajmuje się nimi od początku do końca. Bywa, że pierwszy raz dzięki niej mają zdjęcia, na których odkrywają swoją niepowtarzalną urodę, czują się docenione i wzrasta ich samoakceptacja. Pani Aleksandra wydobywa piękno z każdej kobiety, a podkreśla je stylizacją.

– Moje klientki bardzo cenią sobie fakt, że przychodząc do mnie wybierają kreację, w której chcą wystąpić podczas sesji, że dopasowujemy do niej makijaż i w ten sposób razem tworzymy pamiątkę w postaci zdjęć, do których można z przyjemnością wracać po latach – mówi Aleksandra Strzelec.

Suknie szyte pod marką Kraina Małych Cudów sprzedawane są w sklepie internetowym na rynku krajowym i zagranicznym.

– Moją największą nagrodą za pracę, jaką z siostrą wykonujemy, jest zadowolenie klientów. To, że potem polecają studio znajomym, że z dumą chwalą się zdjęciami – dodaje właścicielka Krainy Małych Cudów PHOTO PROPS i KAM Studio.

Z przyjemnością przedstawiamy tę działalność i nominujemy do plebiscytu Perły Biznesu. Jako pierwsi chcemy ją docenić. Perłę Biznesu Kraina Małych Cudów PHOTO PROPS ma szansę zdobyć w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo.

Polecamy: Perły Biznesu już po raz piąty. Zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama