Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:51
Reklama

Sitaniec: Zderzył się z dwoma pojazdami. Dwie osoby trafiły do szpitala

W Sitańcu na DK 17 kierujący toyotą nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem. Kontynuował jazdę lewym pasem ruchu, uderzając w kolejny samochód – osobowe renault. Do szpitala trafił 67-latek, który kierował toyotą oraz 31-letnia kierująca renault.
  • Źródło: Źródło: KMP Zamość
Sitaniec: Zderzył się z dwoma pojazdami. Dwie osoby trafiły do szpitala
Do wypadku doszło 30 czerwca w godzinach popołudniowych w Sitańcu na drodze krajowej numer 17.
Autor: Fot. KMP Zamość

Do wypadku doszło w ostatni dzień czerwca w godzinach popołudniowych, w Sitańcu na drodze krajowej numer 17. 

 Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doprowadził kierujący toyotą, który jadąc w kierunku Zamościa nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z mercedesem typu bus. Następnie kierujący toyotą kontynuując jazdę lewym pasem ruchu, zderzył się z kierującą renault. Pośrednio w zdarzeniu uczestniczył także czwarty pojazd, również renault, który jechał za toyotą. Jego szyba czołowa została uszkodzona odłamkami szkła i plastikowych elementów samochodów biorących udział w wypadku.

Toyotą kierował 67-letni mieszkaniec Zamościa, renault – 31-latka z gminy Stary Zamość. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Z obrażeniami ciała w placówce służby zdrowia pozostał 67-latek. Kierująca renault mogła wrócić do domu. Mercedesem kierował 20-latek z gminy Stary Zamość, nie wymagał pomocy medycznej. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowali policjanci jeden pas DK 17 na odcinku około 200 metrów był wyłączony z ruchu. Ruchem w tym miejscu ręcznie kierowali mundurowi.  

Ustalamy przyczynę i dokładne okoliczności wypadku. Apelujemy o ostrożność na drodze. Ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu jest nie tylko przestrzeganie przepisów i znaków drogowych, ale również stan zdrowia kierowców. Dlatego też zwracajmy uwagę na swoje samopoczucie. Czując się źle nie siadajmy za kierownicę – apeluje starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik zamojskiej policji. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ciekawy 02.07.2022 07:05
,,Zderzył się trzema pojazdami''. Co to znaczy ?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama