Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:46
Reklama

Jechał przez Tomaszów. Miał 3,7 promila

Za kierowanie samochodem po pijanemu odpowie 33-latek zatrzymany na jednej z ulic w Tomaszowie Lubelskim. Policyjne badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie 3,7 promila alkoholu. W tym stanie mieszkaniec miasta wybrał się na zakupy.
Jechał przez Tomaszów. Miał 3,7 promila
Autor: Fot. policja.pl

W czwartek ok. południa do komendy zatelefonował ktoś z informacją, że przez miasto, w pobliżu stadionu fiatem jedzie pijany kierowca. We wskazany rejon pojechał patrol. Fiata tam funkcjonariusze nie wypatrzyli, ale ich uwagę zwróciła skoda. Postanowili skontrolować kierowcę.

33-letni tomaszowianin był pijany. Alkomat wskazał 3,7 promila alkoholu. Tłumaczył, że musiał pojechać do sklepu po butlę z gazem. To słaba wymówka. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

Podobny los spotka 64-latka z Zamościa zatrzymanego po południu w Łaszczowie. On usiadł za kierownicą, mimo że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Nie przeszkadzało mu to, że nie ma prawa jazdy. Na dodatek mężczyzna nie uczy się na błędach. Trzy dni wcześniej również w Łaszczowie był kontrolowany. Wtedy miał 0,7 promila alkoholu w organizmie i pojechał na zakupy.

– Godną pochwały postawą wykazał się wówczas pracownik ochrony, który odebrał nietrzeźwemu kluczyki i poinformował o zdarzeniu policję – podsumowuje Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Przypomina, że nietrzeźwi kierujący stanowią realne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Dlatego powinniśmy reagować na takie przypadki. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama