Mikołaje Kroniki Tygodnia rozdali prezenty! (ZDJĘCIA)

  • 13.12.2017, 20:00 (aktualizacja 14.12.2017, 10:47)
  • red.
Mikołaje Kroniki Tygodnia rozdali prezenty! (ZDJĘCIA) mk
Zakończyła się tegoroczna edycja mikołajkowej zabawy z "Kroniką Tygodnia"! W role Mikołajów wcieliły się nasze VIP-y. Uroczyste wręczenie prezentów odbyło się w środę, 13 grudnia, w zamojskich "Wrotach Kultury". Wszystkim obdarowanym serdecznie gratulujemy a Mikołajom pięknie dziękujemy!

To był piękny świąteczny wieczór. "Wrota Kultury" wypełnili po brzegi najmłodsi czytelnicy "Kroniki Tygodnia". Dzięki ich listom, znane postacie z naszego regionu, mogły poczuć się jak prawdziwy święty Mikołaj. Była radość ze spełnionych marzeń i wzruszająca atmosfera. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wyjątkowego spotkania. 


W naszej akcji wzięło udział 19 Mikołajów. Nie mieli łatwego zadania, bo zostali zasypani mnóstwem listów! Dziękujemy, że zechcieliście spełnić marzenia naszych Czytelników. W roli Mikołajów wystąpili: Piotr Pyrkosz, Agata Borowiec, Jarosław Sachajko, Arkadiusz Bratkowski, Andrzej Wnuk, Jan Kowalczyk, Henryk Matej, Tomasz Leszczyński, Wojciech Żukowski, Tomasz Zając, Marta Majewska, Marzena Czubaj- Gancarz, Agnieszka Skubis-Rafalska, Marek Nowosielecki, Halina Smura, Ryszard Juzwa, Piotr Poznański, Artur Kozłowski, Marek Skomorowski.


Więcej o naszej mikołajkowej akcji przeczytasz w najbliższym, świątecznym numerze "Kroniki Tygodnia". 

  

 

red.

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe