Zamość: Biegnij i wpłacaj, dorzuć się do Kilometrów Dobra

  • 12.05.2021, 05:28
  • red.
Zamość: Biegnij i wpłacaj, dorzuć się do Kilometrów Dobra
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Zamościu kolejny rok z rzędu bierze udział w akcji Kilometry Dobra. W tym roku pieniądze są zbierane na remont budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Orlicz-Dreszera 10. Jednym ze sposobów gromadzenia gotówki jest I Bieg Charytatywny Kilometry Dobra. Udział w nim może wziąć każdy, kto chce pomóc!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jak wziąć udział w tej charytatywnej sportowej imprezie? To proste!

  1. Wybierasz Organizację dla której chcesz biec (PSONI ZAMOŚĆ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ).
  2. Wybierasz dystans, który chcesz przebiec.
  3. Wypełniasz formularz.
  4. Dokonujesz opłaty wstępnej
  5. Dokonujesz pomiaru czasu i robiąc zdjęcie lub zrzut ekranu zegarka, aplikacji bądź wyświetlacza bieżni, co będzie potwierdzeniem realizacji zadania. Następnie uzyskany wynik i potwierdzenie należy wgrać na dedykowaną stronę WWW.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ.

Biegać można na różnych dystansach i za różne pieniądze. Najdłuższy, liczący 40 kilometrów odcinek można pokonać drużynowo (max 6 osób). 

 

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe