W Wielkanoc 2020 #zostańwdomu – apeluje policja

  • 10.04.2020, 15:06
  • Źródło: KWP Lublin
W Wielkanoc 2020 #zostańwdomu – apeluje policja
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, w tym trudnym dla wszystkich okresie, Lubelska Policja życzy otuchy i nadziei, pozytywnej energii i wytrwałości. I ma apel do mieszkańców naszego województwa.

Pamiętajmy, że w walce z epidemią lekarze, ratownicy medyczni,  pielęgniarki  i służby mundurowe nie muszą być sami. Każdy z nas może ich wspomóc przestrzegając obowiązujących przepisów. To nie czas na  świąteczne wyjazdy i spotkania ze znajomymi. To co powinniśmy teraz zrobić to zostać domu, w gronie najbliższych i w ten sposób ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby.  Dla nasz policjantów te święta będą czasem wytężonej służby, dla wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny będzie to kolejny egzamin z odpowiedzialności, rozsądku, dbałości o zdrowie i życie swoje i innych ludzi. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Źródło: KWP Lublin

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 10.04.2020, 21:27
to może politycy składający wieńce zostaną też w domu, jak widać na fotkach z Warszawy łamią prawo, ale ich prawo nie obowiązuje, ale nas tak

Pozostałe