Już we wtorek kupicie nową Kronikę Tygodnia

  • 12.02.2018, 20:30 (aktualizacja 12.02.2018 21:03)
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek kupicie nową Kronikę Tygodnia
Kolejny numer Kroniki Tygodnia przygotowany specjalnie dla Was jest już gotowy. Od wtorku 13 lutego będziecie go mogli przez tydzień kupić w punktach sprzedaży w całym regionie. Co znajdziecie w tym wydaniu? Jakie tematy dla Was przygotowaliśmy?

>>>> Gala Pereł Biznesu to było wyjątkowe wydarzenie. Odbyła się w piątek z udziałem mnóstwa znakomitych gości. Mamy dla Was obszerną relację z tej imprezy i mnóstwo zdjęć.

>>>> Najpierw z zimną krwią zamordował swoją partnerkę, a później w tym samym mieszkaniu popełnił samobójstwo. Jakie decyzje podjęli śledczy w związku z tragedią, do której doszło na os. Orzeszkowej?

>>>> Metodą "na wybuch" okradali bankomaty w całej Polsce, a w Niemczech i Szwecji. Wpadli na zachodzie kraju. Czy członkowie tych grup gościli też w Zamościu?

>>>> Podziemia pełne wąskich korytarzy i niewielkich pomieszczeń pod kościołem ojców Franciszkanów są właśnie remontowane. Był w nich nasz wysłannik. Zrobił bardzo wiele zdjęć.

>>>> Tego naprawdę nie można przegapić. Zabytkowy miecz znaleziony w Modryniu oraz jego replikę będzie można obejrzeć w Hrubieszowie w maju tego roku podczas Nocy Muzeów.

 

To tylko niewielka część tematów, które znajdziecie w nowym numerze Kroniki Tygodnia. Szukajcie wydania papierowego, od jutra dostępne będzie również e-wydanie.

Kronika Tygodnia
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Możliwość komentowania została wyłączona w związku z ciszą wyborczą

Pozostałe