Smacznych świąt. Kto wygrał w kulinarnym konkursie?

  • 19.12.2017, 17:00
  • ak
Smacznych świąt. Kto wygrał w kulinarnym konkursie? Fot. pixabay.com
Tradycyjny kompot z suszu, paszteciki, kapusta z grzybami, karpie i śledzie na wiele sposobów, a także pieczone mięsa i pasztety oraz świąteczne ciasta – to wszystko polecali czytelnicy "Kroniki Tygodnia" w konkursie kulinarnym, który organizowaliśmy wspólnie z markami Appetita, Hellena i Siesta.

To był już kolejny konkurs kulinarny ogłoszony przez naszą redakcję. A czytelnicy "Kroniki Tygodnia" znowu udowodnili, że lubią i potrafią gotować i chętnie dzielą się z nami swoimi sprawdzonymi przepisami. Dzięki temu, zaglądając do zakładki Smaki Zamojszczyzny na portalu www.kronikatygodnia.pl, możecie skomponować całe świąteczne menu. Znajdziecie tam zarówno dania, które mogą pojawić się na wigilijnym stole, ale też np. propozycje świątecznych obiadów i deserów.

Ponieważ był to konkurs, to musiał też zostać wydany werdykt i wybrani laureaci. Miło nam poinformować, że nagrody, zestawy fantastycznych nagród od marek Appetita, Hellena i Siesta otrzymują panie: Teresa Skotnicka z Gozdowa, Danuta Goździuk z Zamościa, Magdalena Zasuwa z Księżostan-Kolonii, Beata Murmydłowska z Bródka i Aneta Jurczyszyn ze Złojca.

Upominki czekają na laureatki w naszej redakcji w Zamościu (ul. Żeromskiego 3, tel. 84 627 00 11). Zapraszamy po odbiór nagród.

ŚWIĄTECZNE PRZEPISY CZYTELNIKÓW KRONIKI TYGODNIA

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zamość
Zamość 11.01.2018, 16:00
Gratulacje dla wyróżnionych i sponsorów : Appetita, Hellena i Siesta.

Pozostałe