Makabryczne odkrycie. Zwłoki noworodka zakopane w ziemi

  • 12.10.2017, 15:10
  • ak
Makabryczne odkrycie. Zwłoki noworodka zakopane w ziemi policja.pl
Nie wiadomo, kiedy dziecko przyszło na świat, ani czy wówczas żyło. Zwłoki noworodka zakopane w ziemi znaleziono w niewielkiej miejscowości Brzeziny w gminie Kraśniczyn (pow. krasnostawski). Ciało było w znacznym stanie rozkładu. Sprawę wyjaśniają śledczy z Zamościa.

Z medialnych doniesień wynika, że ciało dziecka mogło się znajdować pod ziemią nawet kilka lat. Póki co, nie ma pewności czy dziecko urodziło się żywe czy też zmarło już po porodzie. To może wyjaśnić zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok.

W związku z tą sprawą zatrzymana została 27-letnia mieszkanka powiatu krasnostawskiego. Prokuratorzy uważają, że to ona była matką dziecka.

 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sumienie
Sumienie 12.10.2017, 19:32
Wystarczy podziękować osobom, które nagłaśniają oddawanie dzieci do okna życia.
Ja
Ja 12.10.2017, 17:16
Ważne, że nie usunęła. Godnie pochowała.
Mateusz
Mateusz 12.10.2017, 22:15
Ty się chyba z ch*jem na rozumy pozamieniales/as. A jeśli ten mały człowiek był żywy? Jakie zabójstwo uważasz za godne?! Chciałbym spotkac Cię kiedys na ulicy i intensywnie podyskutowac. Takie anomalie doprowadzają mnie do furii. To chyba instynkt tacierzynski.

Pozostałe