Tomaszów Lubelski: Sukces uczennicy Bartosza. Małgorzata Cybulska to maturzystka na 100 procent

  • 12.10.2017, 15:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Sukces uczennicy Bartosza. Małgorzata Cybulska to maturzystka na 100 procent pixabay.com
Znalazła się w gronie najlepszych z najlepszych. Takich jak ona młodych ludzi w całej Polsce jest tylko 65. Zostali wybrani spośród 258 030 osób, które w zeszłym roku zdawały egzamin dojrzałości.

 Wśród laureatów IV edycji Ogólnopolskiego Projektu-Konkursu „Matura na 100 procent” znalazła się Małgorzata Cybulska, absolwentka Zespołu Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim.

Bardzo surowe kryteria regulaminowe spełniło w tym roku 65 tegorocznych maturzystów zdających egzaminy prowadzone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Wszyscy finaliści otrzymają specjalne dyplomy oraz dwujęzyczne rekomendacje.

Kandydaci do tytułu laureata projektu „Matura na 100 procent” wyłaniani są spośród wszystkich absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, którzy w danym roku szkolnym po raz pierwszy zdawali egzamin maturalny, przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych w części pisemnej i ustnej albo uzyskali tytuł laureata lub finalisty olimpiady przedmiotowej, przystąpili do co najmniej dwóch egzaminów w części pisemnej na poziomie rozszerzonym, z każdego egzaminu uzyskali wynik co najmniej 90 procent, a z co najmniej jednego 100 procent.

Te warunki spełniła właśnie absolwentka tomaszowskiego Bartosza. Obecnie Małgorzata Cybulska jest już studentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe