Tomaszów Lubelski: Zawodnicy Tomasovii w czołówce XXII Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych

  • 11.10.2017, 09:15
  • ak
Tomaszów Lubelski: Zawodnicy Tomasovii w czołówce XXII Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych TKS Tomasovia
Czołowe lokaty zajmowali lekkoatleci Tomaszowskiego Klubu Sportowego „Tomasovia” podczas XXII Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych, które odbyły się w Wolborzu.

Dla podopiecznych Tomasza Wawrzusiszyna oraz Mirosława Fusa z TKS "Tomasovia" udział w tej imprezie był ostatnim startem w tym sezonie lekkoatletycznym.

Najlepiej wypadł Patryk Luty, który wywalczył złoto na 2000 metrów. Świetnie zaprezentowały się też Joanna Fus oraz Wiktoria Rachańska, które stawały na podium, zdobywając brązowe medale odpowiednio na dystansach 600 oraz 1500 metrów.

Czołowe lokaty zajmowali też inny młodzi tomaszowianie. W biegu na 1000 m Katarzyna Dziura zajęła 8 miejsce. W tej samej kategorii Dawid Cielniak i Szymon Łasocha, zajęli 7 i 11 miejsce.

W biegu na 1500 m wspaniale zaprezentowały się Weronika Szczerba oraz Marlena Mróz. Natalia Dąbrowska, Maja Jasińska i Żaneta Smutniak, w rywalizacji na 2000 m, zajęły kolejno 5, 6 i 8 miejsce. Kolejny bieg odbył się na dystansie 3000 m. Mateusz Dorosz był 11.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe