Nowa Kronika Tygodnia już we wtorek!

  • 9.10.2017, 21:30
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już we wtorek!
Minął tydzień i znowu nadszedł czas, aby kupić Kronikę Tygodnia. Nowy numer będzie dostępny w punktach sprzedaży w całym regionie już we wtorek rano. Naprawdę warto po niego sięgnąć i znowu mieć mnóstwo do poczytania.

O czym piszemy tym razem?

>>>> Były polityk i samorządowiec, a ostatnio głównie biznesmen Marek G. ma kłopoty. Został zatrzymany przez CBA w sprawie korupcyjnej, a sąd uznał, że powinien natychmiast trafić za kratki. B. wojewoda zamojski i b. prezydent Zamościa został aresztowany.

>>>> To prawdziwa plaga. Na zamojskich osiedlach pojawiły się paskudne robaki. Z pozoru niegroźne, przenoszą jednak bakterie, które mogą powodować choroby.

>>>> Zima za pasem, a węgla brakuje. Martwią się klienci i pracownicy składów opału. Emocji nie studzi też Izba Gospodarcza Sprzedawców Węgla Polskiego.

>>>> 46-latek siedział w samochodzie przed przedszkolem i zachowywał się lubieżnie. Podobno nagrywał też dzieci. Zatrzymał go ojciec jednej z dziewczynek.

>>>> Była kontrola CBA w UMiG w Szczebrzeszynie, czy jej nie było? Komu samorząd umarza podatki i dlaczego? O tym rozmawiamy z burmistrzem Marianem Mazurem.

>>>> Wójt gminy Werbkowice Lech Bojko zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niegospodarności w tamtejszym Gminnym Ośrodku Kultury.

>>>> Czy Polsce należą się od Niemiec pieniądze za straty wojenne? Zapytaliśmy o to samorządowców z naszego regionu, m.in. wójta Biszczy i burmistrza Frampola.

Te i wiele więcej ciekawych tematów z całego regionu znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe