Werbkowice: Niegospodarność w kulturze? Dyrektor GOK już nie pracuje

  • 10.10.2017, 11:30 (aktualizacja 10.10.2017 10:00)
  • Mariusz Parol
Werbkowice: Niegospodarność w kulturze? Dyrektor GOK już nie pracuje GOK Werbkowice
Wójt gminy Werbkowice Lech Bojko zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niegospodarności w tamtejszym Gminnym Ośrodku Kultury.

 Andrzej O. nie jest już dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach. Pod koniec września złożył rezygnację ze stanowiska. Wójt tej gminy Lech Bojko zaznacza, że decyzja byłego dyrektora GOK-u może mieć związek z kontrolą przeprowadzoną w tej placówce we wrześniu. Ta dopatrzyła się mniejszych lub większych nieprawidłowości. O podejrzeniu dopuszczenia się niegospodarności zawiadomiono organa ścigania.

Co ustaliła kontrola w GOK w Werbkowicach, przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.10.2017, 18:35
Przyjdzie pora na rozliczenia i to juz niedlugo... SWita hrubieszowska poleci a wszystkie PROJEKTY beda rozliczone przez prokurature
Borys
Borys 12.10.2017, 21:12
Tak jest Prokuratura jest dobra na wszystko ....
Ania z zielonego wzgórza
Ania z zielonego wzgórza 11.10.2017, 20:00
Z zaciekawieniem przeczytałam raport na bip gminy werbkowice w pozycji kontrole wewnetrzne, który w sumie można porównać z fabuła czeskiego filmu.Dobre, drut ocynkowany i kłódka to pewnie do odgrodzenia namiotu VIP mefisu od tłumu wielbicielek str 17 i 18 po niepamiętnym od lat koncercie. A za rozwiązanie rebusa ze strony 24-26 nagroda powinna być przewidziana od macdonalda.
Ania z przedszkola Bajka
Ania z przedszkola Bajka 10.10.2017, 20:42
Przecież wiele rzeczy działo się za namową i wiedzą też stażystów i praktykantów...........hahhaha
Werbkowice
Werbkowice 10.10.2017, 18:15
Haha, a kto zezwalał na te machloje? Czy Pani księgowa nie wiedziała miała wiedzy nt. fatalnych faktur? Przecież wiele rzeczy działo się za namową i wiedzą wójta oraz pracowników. Przecież tam prawie każdy powinien być przesłuchany od deski do deski odnośnie faktur. DYREKTOR TO KOZIOŁ OFIARY TAK NA PRAWDĘ I DOPÓKI KOMUNISTYCZNE UKŁADY NIE ZNIKNĄŁ Z NASZYCH PROWINCJI TO NIE ZMIENI SIĘ NIC. PUBLICZNA KASA JEST PRYWATNA, WIECZNY ALKOHOL, PRZYJĘCIA, RESTAURACJE, WYJAZDY, A DLA LUDZI NIE MA NIC. TO JEST CHORY UKŁAD DZIAŁAJĄCY OD DAWNA I NADAL TRWA. LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY!!
Mempfis
Mempfis 10.10.2017, 20:49
Ha ha ... czytam i się śmieję ;-) wszędzie układy, spiski, postkomuna lub komuna + alkohol i oczywiście zawsze " A DLA LUDZI NIE MA NIC".
Ile imprez było w Werbkowicach, w których występowały nasze rodzime gwiazdy ?Jak wygląda nasza Gmina w porównaniu do innych gmin wiejskich ? Jak to się ma do tych rzekomych patologii ?
Ludzie otwórzcie oczy !!! bo mamy wysyp samozwańczych obrońców prawdy i uczciwości, którzy wszędzie widzą spiski i układy .... ALE TAK NAPRAWDĘ CHCĄ SAMI DORWAĆ SIĘ DO STOŁKA I ZBUDOWAĆ WŁASNY UKŁAD !
Głosujcie na sprawdzonego i wieloletniego gospodarza naszej Gminy a nie na "desant" z Urzędu Wojewódzkiego lub innych krzykaczy.
TED
TED 10.10.2017, 21:43
A który gospodarz doprowadza gminę do takiego zadłużenia ??????
Mempfis
Mempfis 10.10.2017, 22:28
Taki który coś robi, buduje i inwestuje. Jak masz inny pomysł na sfinansowanie inwestycji Ted to podziel się z nami, może sam coś dorzucisz ?
mgik
mgik 11.10.2017, 10:58
Następny nawiedzony żyjący na kredyt. Może zacisnąć pasa i zaoszczędzić. Tylko po co,jak nie będzie z czego dla siebie przytulić.
Mempfis
Mempfis 11.10.2017, 12:01
Nie no ... masz super wnioski: zaciskajmy pasa i oszczędzajmy tak na wszelki wypadek żeby nikt nic nie ukradł. Gmina będzie zaciskać pasa i będzie wyglądać jak za PRL -u, czyli ma być dziadostwo... ale nikt nic nie ukradnie ?
demo
demo 10.10.2017, 13:25
Kultura w Werbkowicach coś nie ma szczęścia do Dyrektorów. Swoją drogą to za tego pana coś zaczęło się dziać. Może politycznie niepoprawny dla Wójta?

Pozostałe