Biłgoraj: Wyraź to w PIXEL-Ach! Konkurs w LO im. ONZ

  • 13.09.2017, 14:15
  • ak
Biłgoraj: Wyraź to w PIXEL-Ach! Konkurs w LO im. ONZ
Uczniowie tej szkoły wielokrotnie odnosili sukcesy w krajowych i międzynarodowych konkursach grafiki komputerowej, a teraz I LO im. ONZ w Biłgoraju organizuje własny. Mogą w nim wziąć udział młodzi ludzie z całej Polski.

Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Wyraź to w PIXEL-Ach!” jest adresowany do gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Patronat nad nim objęli: kurator oświaty, starosta biłgorajski i burmistrz miasta.

Tegoroczna, pierwsza edycja jest zatytułowana „Człowiek – twórca genialny”. A to oznacza, że prace uczestników powinny dotyczyć osiągnięć ludzkości w różnych dziedzinach np. naukowych, technicznych, artystycznych, architektonicznych, medycznych itp.Uczestnik może przygotować jedną pracę konkursową wykonaną w postaci bitmapy lub grafiki wektorowej.

Czas na nadsyłanie zgłoszeń jest do 30 października. Ogłoszenie wyników zaplanowano na listopad, a wręczenie nagród na grudzień. Pełny regulamin jest dostępny na stronie internetowej szkoły: loonz.lbl.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać, pisząc na adres: adloonz@poczta.onet.pl oraz pod numerem telefonu 84 686 0442 (p. Anna Dobraczyńska).

CZYTAJ TAKŻE: MIĘDZYNARODOWY SUKCES GRAFIKA Z LO IM. ONZ

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe