Wygraj darmowy roczny karnet na ćwiczenia w Mrs.Sporty!

  • 13.09.2017, 11:03 (aktualizacja 13.09.2017 11:14)
  • wd
Wygraj darmowy roczny karnet na ćwiczenia w Mrs.Sporty!
Już po raz kolejny postanowiłaś, że zaczniesz ćwiczyć, ale obawiasz się, że znów zabraknie Ci motywacji? Zgłoś się do Mrs.Sporty i pozwól, by doświadczeni trenerzy zmotywowali Cię do regularnych treningów! Tym bardziej, że teraz masz aż 4 tygodnie gwarancji zadowolenia.

Patrzysz w lustro i nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu? Nie narzekaj więcej, tylko postaraj się to zmienić! Jeśli nie wierzysz, że sama sobie poradzisz, wyciągnij rękę do specjalistów. Zapisz się do Mrs.Sporty i już w zimowe święta zaskocz rodzinę fit sylwetką!

30-minutowy trening wystarczy!

30 minut treningu 2-3 razy w tygodniu wystarczy, by zgubić zbędne kilogramy, wyglądać, a przede wszystkim poczuć się lepiej. Jak to możliwe? Dzięki treningowi interwałowemu, po którym mięśnie pracują nawet do 48 godzin po wyjściu z klubu sportowego! Pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu regularnych treningów. Kilka centymetrów mniej w pasie to jednak nie wszystko. Szybko zauważysz, że wejście po schodach nie będzie już żadnym problemem. Zyskasz mnóstwo nowej energii, by podejmować codzienne wyzwania. Klub Mrs.Sporty to miejsce, w którym nawiążesz nowe znajomości, a może nawet przyjaźnie. Przyjdź i przekonaj się sama!

Bezpłatny trening próbny

Jeśli nie jesteś w 100% przekonana do ćwiczeń w grupie, wypróbuj je. Sprawdź jak wygląda trening w Mrs. Sporty – wykorzystaj bezpłatny trening próbny, podczas którego trenerzy wykonają analizę Twojego ciała oraz porozmawiają o przyzwyczajeniach żywieniowych! Przekonasz się, jak w praktyce wygląda bezpieczny trening pod okiem profesjonalisty oraz uzyskasz kilka porad dietetycznych dostosowanych do Twojego stylu życia. Zadzwoń i umów się na swój pierwszy trening w klubie sportowym Mrs.Sporty.

Już 20 września w godz. 8.00-12.00 i od 16.00 do 20.00 Klub Mrs.Sporty Zamość zaprasza wszystkie zainteresowane panie na Dzień Otwarty. Dzień Otwarty w Mrs.Sporty to doskonała okazja dla zobaczenia jak żyć lepiej i zdrowiej. Dla pierwszych 20 klubowiczek przewidziane są rewelacyjne nagrody – darmowy pakiet startowy na ćwiczenia w Mrs.Sporty! W Dniu Otwartym odbędzie się też losowanie nagrody specjalnej. Jedna z pań, której dopisze szczęście podczas losowania, otrzyma darmowy karnet na rok ćwiczeń! Przyjdź 20 września na konsultację i weź udział w losowaniu.

Nie zastanawiaj się, szkoda czasu! Zrób to dla siebie i swojego zdrowia!

Artykuł sponsorowany

 

 

wd
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe