Zamość: Uwagi natury drogowej

  • 13.09.2017, 06:00 (aktualizacja 13.09.2017 06:19)
  • mk
Zamość: Uwagi natury drogowej mk
Kiedy władze dobrze coś zrobią, warto je pochwalić. Jeśli coś idzie nie tak, trzeba swoje uwagi zgłosić. Tak właśnie na ostatniej sesji RM postąpił Antoni Zieliński, mieszkaniec osiedla Majdan.

Antoni Zieliński, emerytowany nauczyciel (były dyrektor SP nr 9) i społecznik, podzielił się swoimi uwagami odnośnie ruchu ciężkiego sprzętu po niedawno wyremontowanej drodze.

 – Niedawno zakończyły się prace remontowe kolejnego odcinka głównej drogi na osiedlu Majdan. Teraz jest równa i ładnie się prezentuje. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie potężne trzyosiowe samochody ciężarowe, które w ostatnim czasie bardzo często tamtędy przejeżdżają. Waga tych pojazdów wynosi nawet do 20 ton, a z tego, co się orientuję nasza droga nie jest przeznaczona dla takich ciężarówek. Jeszcze trochę, a nie będziemy długo cieszyć się z nowej nawierzchni, bo pojawią się wyboje i dziury – mówił Antoni Zieliński.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

mk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe