Zmienność wpływu gwiazd w Trzeszczanach

  • 12.09.2017, 06:00
  • Mariusz Parol
Zmienność wpływu gwiazd w Trzeszczanach
– Kto rozsądny pozbywa się takich pracowników? – pytają retorycznie radni z opozycji wójta Stanisława Czarnoty. Damian Szaruga jest wyjątkowo cennym pracownikiem, ale niewygodnym wójtowi – dodają. Zwolniony przez wójta Czarnotę inspektor ds. funduszy pomocowych domaga się przed sądem pracy unieważnienia wypowiedzenia jego umowy o pracę.

Damian Szaruga ma 36 lat. Od 2004 r. pracuje w Urzędzie Gminy w Trzeszczanach, jako inspektor ds. funduszy pomocowych. Mieszka w Nieledwi. Jest człowiekiem bardzo energicznym.  

 – W mojej pracy trzeba stale analizować, przeliczać, a jednocześnie być na bieżąco z przepisami, które decydują o tym, czy gmina otrzyma pieniądze na niezbędne jej inwestycje – tłumaczy Szaruga i podkreśla, że lubi swoją pracę. 

Jednoosobowe cięcie

Pod koniec czerwca Damian Szaruga otrzymał wypowiedzenie umowy o pracę. Powodem miała być likwidacja stanowiska, które zajmuje. Wójt Stanisław Czarnota tłumaczył to racjonalizacją zatrudnienia zmierzającą do obniżenia kosztów działalności Urzędu Gminy Trzeszczany.         

Damian Szaruga otrzymał wypowiedzenie 30 czerwca. Do końca września jest jeszcze pracownikiem Urzędu Gminy w Trzeszczanach. Pod koniec lipca złożył w sądzie pracy pozew i domaga się odwołania wypowiedzenia umowy o pracę oraz uznania go za bezskuteczne.        

 – Swoje zadania wykonywał sumienie i należycie. Brakuje podstaw do likwidacji stanowiska, na którym był zatrudniony Damian Szaruga – przekonują radni gminy Trzeszczany, zaskoczeni zwolnieniem pracownika, którzy przysporzył gminie wiele tysięcy złotych pozyskanych z unijnych funduszy.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (76)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kafar
Kafar 14.09.2017, 23:59
Mam 3 pytania do towarzystwa, tak na rozgrzewkę.
Jaki jest budżet gminy Trzeszczany na 2017 rok?
Ile zobowiązań zostało do spłacenia?

Jedna osoba zauważyła, że to normalne budować gminę na pożyczkach, bo wszyscy tak robią.
Czy jest to podejście charakteryzujące się zdrowym rozsądkiem?

Zapraszam do dyskusji.
Coreczka
Coreczka 15.09.2017, 09:45
Te pytania to zadaj wojtowi, on zostal wybrany przez spoleczenstwo, zgdzil sie nas reprezentowac i dobrze rzaadzic budzetem tej gminy.
Ksiegowy
Ksiegowy 15.09.2017, 08:15
Kafar o czym ty chcesz dyskutowac jak ty nie rozrozniasz pozyczki od kredytu.
Stu
Stu 15.09.2017, 07:41
Pytanie z rodzaju (możesz odpowiedzieć tylko tak lub nie) "czy twoi rodzice wiedzą że jesteś gejem"?
Kafar
Kafar 15.09.2017, 19:17
Panie księgowy... Ale czy Pan wie, że gmina może również zaciągać POŻYCZKI u jednostek samorządu terytorialnego?

Nie zbaczajcie z tematu, chcąc dyskutować trzeba znać takie dane.
Ludek
Ludek 14.09.2017, 17:15
Pozdrawiam tych co jeździli na mecze w ramach projektów unijnych pisanych przez Wiecie kogo. Pamiętacie tę skrzynkę wódki na korytarzu busa. he,he,, fajnie było
JK
JK 14.09.2017, 19:30
Problem w tym ze my jezdzilismy autobusem, a nie busem:) na wyjazdy z projektow bo jezdzilo zawsze powyzej 30 osob. Najgorsze jest to ze oczerniaja chlopakow ludzie ktorzy nie dosc ze nic nie zrobili dla tej gminy to jeszcze niszcza to co zbudowal ktos inny. Wystarczy popatrzec na stadion to juz laka, a nie boisko pilkarskie.
Gf
Gf 14.09.2017, 18:42
Slaba prowokacja. Wysil sie bardziej w swoich opowiesciach. Wciaz czekam na przedstawienie wojta dokonan. Mysle ze obiektywni mieszkancy naszej gminy widza ze klakierzy wojta oprocz oczerniania i obrzucania blotem nie potrafia nic wiecej.
Zostal rok
Zostal rok 14.09.2017, 18:48
Wy ludzie kazdego zeszmacicie i bylego dyr szkoly teraz Damiana. Kazdego kto cos potrafi i nie potakuje. Pochwalcie sie w koncu swoimi dokonaniami bo jakos cicho. Za rok wybory i mysle ze spoleczenstwo uwaznie sledzi poczynania wojta i jego poplecznikow.
Kamyk
Kamyk 14.09.2017, 08:01
Nikt tu nie mówi ze za 10 milionów, ale przy tak rozsądnej radzie i wójcie można było wodę za długi, zostawić. Pan Bóg i tak miał nas w opiece, że niesprzedana została panu M, i jego spółce, bo byśmy za wodę płacili jak za złoto.
Myslacy
Myslacy 14.09.2017, 08:52
Teoretycznie mozna bylo zabrac ujecie tylko zastanow sie kto rozsadny kupil by zaklad bez ujecia wody gdzie woda w tym zakladzie to podstawa do produkcji czegokolwiek tym bardziej koncentratu. W teorii wszystko jest mozliwe w zderzeniu z rzeczywistoscia juz nie do konca.
Z,E
Z,E 14.09.2017, 05:16
Nikt nie mówi, że każdy popiera ówczesnego wójta, ale was tez już nie chcą. Wszystko kiedyś przemija wasz Spartan, rozkapryszone panie seniorki, które wstyd przynoszą ludziom w ich wieku.
PD
PD 14.09.2017, 06:58
Owczesny, obecny widza dla ciebie dwa slowa to samo znaczenie ma. Co do spartanu klub istnial 30 lat i sam nie przeminal tylko zostal rozwalony. Taka subtelna roznica. Czy faktycznie ludziom na reke ze juz nie ma spartanu? Watpie bardzo
Ludek
Ludek 13.09.2017, 18:00
Ludzie na rewitalizację parku we wsi NIELEDEW, parkingu dla wozów drabiniastych przy kościele we wsi NIELEDEW brano kredyty na miliony a park z pałacem w Trzeszczanach sprzedano za 65 tysięcy. Czy macie może amnezję.
szlag niech trafi
szlag niech trafi 13.09.2017, 18:22
Dodaj kochaniutki sprzedaną Winiarnie za niecałe 2 mil, a woda będzie kosztowała 3 mil.
Coraz wieksze bzdury
Coraz wieksze bzdury 13.09.2017, 18:43
Zaklad to sprzedawal syndyk nie gmina to tak jakbym napisal ze ty sprzedales mieszkanie sasiadki bo mieszkasz w tym samym bloku. Pomysl co piszesz jesli to nie przerasta twoich mozliwosci.
Fakt.
Fakt. 14.09.2017, 06:52
Sprzedawał syndyk ale za zgodą rady wierzycieli a jednym z członków rady był P.Kutera ówczesny wójt otoczony gronem strategów którzy tracą właśnie ciepłe, wygodne ,niegdyś dochodowe posadki ,a miał dbać o interes Gminy Trzeszczany . Trzy studnie głębinowe ,stacja uzdatniania wody , zbiorniki na wodę , hydrofornia , pewnie ze 30 ha terenu , oczyszczalnia ścieków , pełne wyposażenie tłoczni i linii do zagęszczania soków , kotłownia , warsztat , magazyny na sok , rozlewnia , linia do produkcji konserw , hala wraz z linią do produkcji napoi sprzedane za ok. 2 miliony ,Słyszałem że i zaległości podatkowych w stosunku do Gminy Trzeszczany było sporo. Ok. 10 ha parku z pałacem w Trzeszczanach za 65 tyś.grono wtajemniczonych w pisanie i realizację projektów ,,dla mieszkańców'' ze znacznym wkładem Gminy to są te trafne, przemyślane decyzje ,których skutki ekonomiczne mamy teraz i pewnie szybko ich się nie pozbędziemy.P. Czarnota proszę się nie poddawać rozsądni są za Panem dowodem na to było zebranie wiejskie w Nieledwi.
Zadowolony
Zadowolony 14.09.2017, 18:11
To chyba jakis zart? Na spotkaniu wiejskim można było policzyć na palcach ile osób jest za ówczesnym wójtem!! Haha juz niedługo i poleci z posadki!
M
M 14.09.2017, 09:07
Jeśli ten elektorat taki, jak te wpisy wychwalające to cóż...pogratulować. :-) krytykując poprzednią władzę zapominacie wciąż o jednym: obecny wójt był wtedy radnym.
#
# 14.09.2017, 09:53
Nie piernicz suchomelcu głupot, bo się rozlecisz. W te bajki już nikt nie wierzy.
B
B 14.09.2017, 10:19
To pani kandydat na sołtysa się tutaj udziela? Sołtys ha ha ze śmiechu padnę.
Abc
Abc 14.09.2017, 21:19
B- to, że zaliczysz upadek jest pewne, ale na pewno nie będzie to upadek ze śmiechu...
Nieledew wies
Nieledew wies 14.09.2017, 10:46
Jakiego mamy slotysa to widzieli ludzie na zebraniu. Odzywki bardzo na poziomie. Wstyd mi ze ktos taki mnie reprezentuje
B
B 14.09.2017, 11:47
W którym momencie było Ci wstyd? Jak próbował porozmawiać z panią przewodniczącą seniorów.? To mnie jest wstyd, że w Nieledwi mamy takie osoby, o których zawsze myśleliśmy że są stateczni,przecież to one babcie i dziadkowie są przykładem dla naszych dzieci.
Kiepsko to wygladalo
Kiepsko to wygladalo 14.09.2017, 12:51
Wy byscie chcieli zeby ci starsi ludzie cicho siedzieli. Oni jednak maja rozum i nie dadza sobie opowiadac bajek tylko pytaja i reaguja. Szkoda ze tak malo ludzi angazuje sie w zycie naszej spolecznosci, a potem mamy takie kwiatki jak po ostatnich wyborach. Co do soltysa ponoc bylo nagrywane spotkanie posluchajcie jak sie odzywal m.in do seniorow. Jesli to byla kultura to dziekuje.
Wyborca
Wyborca 14.09.2017, 07:47
Widze o sprzedazy firmy i poszukiwaniu inwestora wypowiadaja sie tacy co nawet kilogram cebuli na targu nie sprzedaliby. Ludzie nie wiecie o czym mowicie to nie mowcie wcale bo te wasze opowiesci o sprzedazy palacu, zakladu w zderzeniu z przepisami i rzeczywistocia sa rodem z kabaretu i tylko pokazuja ze pisza to ludzie nie posiadajacy zadnej wiedzy w tym zakresie.
Yt
Yt 14.09.2017, 07:32
Faktycznie rosadni byli za wojtem, ze nawet nie bardzo wiedzieli o co pytac wojta:) takie mieli przygotowanie merytoryczne. Tak samo jak ten komentarz powyzej szkoda tylko ze nie wspomniales ze zaklad stal juz kilka lat i nie za bardzo ktos chcial go kupic. Dobrze ze zostal sprzedany i trwa w nim produkcja ale coz widze doradcy obecnego znalezkiby inwrstora za 10 mln zl. To pytam gdzie byliscie jak trzeba bylo szukac inwestora?!! Trzeba bylo przyprowadzic firme co kuoilaby zaklad za 10 mln i zatrudnila 200 osob. Dzis opowiadacie bajki ale to juz widze u was weszlo w krew.
Kk
Kk 13.09.2017, 18:17
Co ty czlowieku bredzisz czy ty w ogole rozumiesz na czym polega dofinansowanie z funduszy UE, co to jest wklad wlasny, co to jest refundacja? Parkingi dla wozow drabiniastych co jeszcze wymyslicie. To juz przestaje byc zabawne, a staje sie zalosne. Rozumiem ze dla Ciebie park powinien wygladac jak wygladal czyli zarosniety w chwastach i chaszczach, a parking tak jak bylo czyli bloto i zuzel. Gratuluje wizji juz wiem kogo popierasz. Takiego rozwoju nam potrzeba zapewne wg ciebie.
zyga
zyga 13.09.2017, 18:16
Pałac sprzedany za grosze, to prawda, ale co Damian ma z tym wspólnego? Każda gmina zaciąga kredyty na inwestycje to żadna nowina.Tu się nikomu nie dogodzi źle że jest park, ,parking, świetlica, obserwatorium itp. najlepiej żeby niczego nie było! Tylko winko nieledewskie i do przodu
M
M 13.09.2017, 14:29
Nie wiem czy szanowni "plujący" na Damiana zauważyli, że wymierzając te swoje razy w niego jednocześnie godzą w swojego wójta? Zastanówcie się trochę nad tym czy pisząc, że się w gminie nic nie działo nie podsumowujecie tym samym pracy wójta :-) mam nadzieję, że dwucyfrowe IQ wystarczy wam, by tę zależność zrozumieć ; -) A swoją drogą to naprawdę nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby gadać takie głupoty, oczerniać, kłamać, udawać, że się nie widzi pewnych rzeczy... jakim ślepym trzeba być, by nie potrafic docenić tego, co ktoś robi, że mu się chce, że się poświęca... Naprawdę do tego potrzeba wyższej inteligencji? Stare przysłowie chińskie mówi, że "ten kto pluje w niebo kończy na tym, że ma oplutą głowę". Powinniście żałować, że wasza gmina nie ma już takiego pracownika, tak jak powinniście żałować każdego, kto dawał coś lokalnej społeczności, bo zabijacie w ten sposób cudze marzenia, plany, chęci. Co wami powoduje? Zwykła osobowość internetowego trolla czy zawiść o wszystko? Macie pretensje o wszystko, a tak naprawdę sami nie jesteście w stanie od siebie nic dać. Dzięki obserwatoriumo gminie usłyszała całej Polska, dzięki jednemu Damianowi, któremu się chciało. W końcu cos pozytywnego, a nie tylko info z programów interwencyjnych pani Jaworowicz. Już było parę osób, które chciały sobie przypisać ten sukces. Po co? Tak ciężko wyciągnąć rękę i powiedzieć po prostu "gratuluję"? Ten jad was samych kiedyś zabije...
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 13.09.2017, 11:22
Wiekszosc wypowiadajacych sie nie ma za bardzo pojecia o czym pisze, a juz na pewno o pozyskiwaniu srodkow zewnetrznych. Chcecie bronic wojta to piszcie o jego dokonaniach bo jak na razie kiepsko wam idzie i to bardzo. Mysle ze mieszkancow interesuja bardzo pomysly autorskie wojta i plany rozwoju gminy. Czy sa w ogole takie? Co do Szarugi wystarczy spojrzec jak np wygladalo centrum np Nieledwi, Trzeszczan i Molodiatycz 10 lat temu, a jak dzis. To chyba ten czlowiek pozyskal na to srodki? Czy sie myle?!
krajan
krajan 13.09.2017, 12:48
A moze to zasluga o zapomnianej p. Krawczyk?
Mieszkaniec Trzeszczan
Mieszkaniec Trzeszczan 13.09.2017, 13:19
Srednio interesujacy sie mieszkaniec wie ze Justyna realizowala projekty spoleczne czyli np. przedszkole, kursy, szkolenia itp i super bo to potrzebne. Damian realizowal projekty budowy, remontu insfrastruktury czyli swietlice, gok, stadion, droga na osiedlu, place zabaw, park, parkingi itp. Kiedys na zebraniu rodzicow byla mowa m.in o tym ze Justyna i Damian zeby w gminie moglo powstac przedszkole musieli podpisac na siebie weksel zabezpieczajacy swoim majatkiem. Czy ktos inny zrobilby tak?? Po co wiec opluwac ludzi i krytykowac za wszystko?! Moje dzieci rowniez jezdzily na wyjazdy z klubu sportowego ktore organizowal Damian i Wojtek komu to przeszkadzalo??
Radny
Radny 13.09.2017, 18:13
Moze nalezy tez wspomniec, ze byli tez koordynatorami tych projektow za spore wynagrodzenie.
Szkoda słów
Szkoda słów 14.09.2017, 18:17
A Ty za darmo pracujesz?!!! Głupota ludzka nie zna granic!!
Mika
Mika 14.09.2017, 18:52
I zazdrosc
Sportowiec byl i widzial
Sportowiec byl i widzial 13.09.2017, 18:37
Kto tobie broni zalozyc stowarzyszenie napisac i koordynowac?? Po drugie akurat przy projektach infrastr.nie ma koordynacji. Zapoznaj sie z przepisami wystarczy google. Zdobadz wiedze tez bedziesz pisal i zarabial skoro to takie proste kto ci broni?? Klub sportowy tez nigdy nie dostal kasy z gminy na koordynacje za to ponoc stowarzyszenie z Molodiatycz ktoro realizowalo sport po spartanie mialo kase i na koordynacje i na ksiegowa i za opieke podczas wyjazdow. To mozna sprawdzic i byloby jasne. Zreszta co w tym zlego ze oni mieli nie kazdy chce za darmo robic, tylko ze ludzie ze spartanu robili to za frajer jedynie trener mial wynagrodzenie( kiepskie bardzo)posadzano ich o co tylko. Zastanowcie sie czy sami byscie chcieli co weekend brac czyjes dzieci pod opieke zabierac na mecz i potem sluchac ile to zarobiliscie, gdy nie dostajecie za to grosza pomimo odpowiedzialnosci. Zawisc zjada was dlatego w tej gminie niedlugo nie zostanie nikt kto chce robic cokolwiek.
ala
ala 13.09.2017, 13:31
A można wiedzieć gdzie były te wyjazdy?
Ojciec
Ojciec 13.09.2017, 13:56
Z tego co pamietam jezdzily dzieci na basen do Zamoscia kilka razy, do Zakopanego, do Kielc na mecz siatkowki plusligi i mecz pilki noznej ekstraklasy, do Rzeszowa na mecz siatkowki, do Baltowa, na mecz reprezentacji ilimpijskiej do Warszawy, do Muzeum Powstania Warszawskiego i centrum Kopernika, na mecze Pucharu Polski m.in mieli mozliwosc obejrzenia Wisly Krakow w Zamosciu, do Krasnobrodu tez jezdzili na chyba trzy dni i to chyba ze dwa razy. Wyjazdy byly bezplatne zupelnie. Tyle pamietam jesli cos pominalem to przepraszam
aja
aja 13.09.2017, 14:01
O matko ,,komuno wróć.
m
m 13.09.2017, 14:37
a może najwyższa pora zauważyć, że skończyły się czasy gospodarki centralnie sterowanej???
aja
aja 13.09.2017, 15:01
już mówi pani że nie wrócą,szkoda
b
b 13.09.2017, 21:10
widać,która pani takimi bykami strzela,dobrze nam wszystkim znana z komentarzy na fb
jam
jam 15.09.2017, 19:57
Pani Byk bzyk bzyk bzyk..
M
M 13.09.2017, 15:41
Poprawnie sformułowane w języku polskim pytanie powinno brzmieć: "Mówi pani, że już nie wrócą? Szkoda", zaś stwierdzenie: "Mówi pani, że już nie wrócą. Szkoda". Partykuła "już" odnosi się bowiem w tym wypadku do faktu, że czasy, za którymi pani tęskni nie wrócą, a nie do tego, że ja do pani w tej chwili mówię. :-)
ajajaja
ajajaja 13.09.2017, 16:35
Ktoś marnuję się przy wychowywaniu dzieci.
M
M 13.09.2017, 17:00
Jeśli pani zmarnowała swoje życie wychowując dzieci to bardzo współczuję :-) Mądry człowiek nigdy nie powie, że wychowywanie dzieci to marnowanie czasu... A jeśli chodzi już o szczegóły to bardzo się pani myli - nie jestem osobą, o której pani myśli. I nie mam dzieci :-) Naprawdę współczuję pani, musi się pani bardzo męczyć sama ze sobą, plując jadem na wszystko wokół. Żal mi pani. Żegnam czule, bo mam fajniejsze rzeczy do zrobienia niż dyskutowanie z panią. :-*
Litosci
Litosci 13.09.2017, 14:58
Do czego ta opowiesc o komunie? Pozyskiwali chlopaki kase na wyjazdy, sprzet sportowy itp. z funduszu szwajcarskiego. Co to ma wspolnego z komuna??
zyga
zyga 12.09.2017, 18:28
Ciekawe kto teraz będzie się starał o unijne pieniądze i pisał projekty? Dobry pracownik zwolniony a radni nie zgodzili się a zatrudnienie firmy zewnętrznej
#
# 13.09.2017, 12:57
na pewno to nie jej zasługa.
ccc
ccc 12.09.2017, 20:38
Jakie projekty w ostatnim czasie zostaly zrealizowane w tej gminie? Juz nie popaday w zachwyt ze w tej gminie pozyskano kase na wartosciowe przedsewziecia.
Jedynie z Gotani jakies smirszne bez znaczenia ptpjekty
W. Łysiak
W. Łysiak 12.09.2017, 23:36
Zielonego pojęcia nie masz. Z samej Gotanii pozyskano pieniądze na doposażenie szkół. Do czterech placówek trafił sprzęt za ok. 40 tyś. Przyjdź i sprawdź jak nie wierzysz, a nie piszesz bzdury.
ccc
ccc 13.09.2017, 10:35
No i jeszcze kilka takich projektów typu obserwatorium-mało efektywny projekt, szkoda było własnego wkładu gminy i na tyle jej burzy pisania projektów przez p. D
Nieledew
Nieledew 13.09.2017, 11:06
Widze kolejny ekspert od projektow i ich efektywnosci. Pochwal sie ccc jakie ty masz efekty oprocz pisania bredni na tym forum.
Kupiłło Marianna
Kupiłło Marianna 13.09.2017, 06:48
Panu chodzi o to siedlisko co p. D pomógł kupić żonie pod fikcyjną firmę budowlaną.
Js
Js 14.09.2017, 10:06
Do kupiłło Marianna- masz wszystkie cechy psa- poza lojalnością. Skoro firma była fikcyjna i ty to wiesz powinnaś zgłosić to do odpowiednich służb, a jeśli kłamiesz to licz się z tym że za to odpowiesz, ja na miejscu p. Łysiak już bym podał to na policję.
K.M
K.M 14.09.2017, 10:21
Niech podaje.
Inny rodzic
Inny rodzic 13.09.2017, 07:38
Jesli ktos jest madry i zalezy mu na prawdzie pojdzie i zobaczy ten sprzet sportowy ktory jest w kazdej szkole, rowniez w Molodiatyczach, chodz szkola nalezy juz do stowarzyszenia, a nie do gminy. Natomiast niektorzy obroncy wojta zamiast argumentow i faktow wola obrzucac blotem i opowiadac bzdury. Bo merytorycznie sa slabo przygotowani do dyskusji o czymkolwiek.
rodzic
rodzic 13.09.2017, 05:50
Panie Woj... codziennie jestem w szkole i nie widzę tego bogactwa Może panu chodzi o ten skrawek wjazdu do szkoły?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.09.2017, 07:47
Budowa chodnika przy szkole to zasluga bylego dyr Pana Swista i nalezy mu za to podziekowac. Niestety niektorzy sami nic nie zrobili dla tej miejscowosci i tylko potrafia narzekac. Pochwal sie jeden z drugim co ty zrobiles skoro tak krytykujesz kazdego za jego dzialania. Taktyka obecnej wladzy zniszczyc, zdeptac kazdego kto cos potrafi i faktycznie w cos sie angazuje bo ma wiedze i checi. Takim sposobem niedlugo w Nieledwi i gminie nie bedzie nic tylko plotki, oszczerstwa.
Ochucki Ryszard
Ochucki Ryszard 13.09.2017, 06:30
"to niech pani idzie do lekarza od oczu..."
pracownik
pracownik 12.09.2017, 18:03
Większość niepokornych wójt zwolnił.Zostali mierni ale wierni i zestresowani. Już niedługo i na niego przyjdzie pora. I mina i portfel zmiękną.
tr
tr 12.09.2017, 16:13
kolejna afera z udziałem wójta lubi chłopina rozgłos CELEBRYTA jeden!!!
ps... katolicy
ps... katolicy 12.09.2017, 15:42
„Abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem” (J 13,34) – słowa te powinny być dla nas nie tylko światłem, ale także płomieniem pochłaniającym egoizm, egoizm bowiem nie pozwala rozwinąć się świętości. Jezus umiłował nas do końca, do samego krańca miłości, do Krzyża. Miłość musi płynąć z naszego wnętrza, z naszej jedności z Chrystusem, musi być wylaniem naszej miłości do Boga. Miłość powinna być dla nas czymś tak oczywistym, jak życie i oddychanie – dzień po dniu, aż do śmierci (LS, 37).
katolik
katolik 12.09.2017, 16:45
,,Kto się wywyższa będzie poniżony,a kto się poniża będzie wywyższony" do pierwszej damy!
Traktorek
Traktorek 12.09.2017, 15:04
No wreszcie trafna decyzja ,popieram pana.Wójta.
tylko prawda
tylko prawda 12.09.2017, 14:44
oj szkoda posadki zębami będzie się trzymać
A.M
A.M 13.09.2017, 17:46
Juz takiej nie bedzie mial.
Tiki
Tiki 13.09.2017, 17:57
Wy sie o Damiana nie martwcie, bardziej o wojta bo za rok spoleczenstwo pokaze miejsce w szeregu
taki
taki 13.09.2017, 18:17
Społeczeństwo pokazało w niedziele co myśli.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.09.2017, 18:48
I w takim przekonaniu trwajcie do wyborow:)
CałaPrawda
CałaPrawda 12.09.2017, 14:37
Trzeba Ciemnocie dać wypowiedzenie , tym likwidowaniem co się da, mózg też sobie zlikwidował. Jeszcze tylko rok i do widzenia ciemności :)
Jkkk
Jkkk 12.09.2017, 14:21
Może to nie pracownikom gminy Trzeszczany trzeba dawać wypowiedzenia, tylko poprostu Wójtowi podziękować za zmarnowanie tylu lat jego rządów w Gminie...
nie wytrzymam
nie wytrzymam 12.09.2017, 12:49
No widzi pan p.Damianie jak pozytywnie został pan podbudowany komentarzami.Wszystko przed panem ha ha.Nowa praca , dziewczyna , awanse itd. Do działa.
AVON
AVON 12.09.2017, 10:56
Może to znak od Boga, żeby się rozwijać, nie spoczywać na laurach. Jeśli człowiek zadowoli się pierwszymi sukcesami, przestanie się rozwijać. A w tak młodym wieku to szkoda. Zmieni pan otoczenie, pozna nową partnerkę. Wszystko na plus przemawia.
lechita
lechita 12.09.2017, 10:07
Jak jest tak dobry w tej robocie to na pewno znajdzie dobrą pracę na lepszych warunkach czego mu szczerz życzę.

Pozostałe