Wypadek za wypadkiem. W Zamościu, Zawadzie i w Zwierzyńcu

  • 11.09.2017, 12:00 (aktualizacja 11.09.2017 12:25)
  • ak
Wypadek za wypadkiem. W Zamościu, Zawadzie i w Zwierzyńcu KMP Zamość
Do trzech wypadków drogowych doszło w miniony weekend w powiecie zamojskim.

W sobotę około południa w Zamościu w wypadku brał udział osobowy daewoo tico i motocykl. Kierujący samochodem 69-letni zamościanin wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. – Tym samy zmusił kierującego hondą do gwałtownego hamowania.  45-letni motocyklista, mieszkaniec gm. Zamość przewrócił się, doznając urazu ręki oraz nogi – relacjonuje Joanna Kopeć, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w  Zamościu.

Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowcy tico policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Tego samego dnia wieczorem, po godzinie 20 doszło do kolejnego wypadku. W Zawadzie renault clio z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze,  a następnie dachował. – Pojazdem kierował 29-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn. Wraz z nim podróżowało dwóch 17-letnich pasażerów, mieszkańców gm. Szczebrzeszyn. Jeden z nich zabrany został do szpitala. 29-letni kierowca samochodu renault był trzeźwy – informuje Joanna Kopeć.

Niedziela przyniosła kolejny wypadek z udziałem jednośladu. Przed godziną 20 na ul. Batalionów Chłopskich w Zwierzyńcu kierująca samochodem honda 42-letnia mieszkanka Zwierzyńca, włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu nieprawidłową stroną drogi motorowerzyście. 62-letni mieszkaniec Zwierzyńca jechał z 33-letnim pasażerem.

– W wyniku zderzenia urazu nogi doznał kierujący jednośladem. Pasażer po konsultacji medycznej zwolniony został do domu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi – podsumowuje policjantka.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe