Damian Kupisz zagra ze Stalą

  • 7.09.2017, 17:22 (aktualizacja 07.09.2017 17:36)
  • tomt
Damian Kupisz zagra ze Stalą tomt
Na dzisiejszym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny LZPN zawieszono karę Damianowi Kupiszowi.

Przypomnijmy, że napastnik Hetmana otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Victorią Żmudź i nie grał już w spotkaniach z Włodawianką i Sokołem Adamów. Zamojski klub starał się, aby kara pauzy w trzecim meczu została zawieszona.

- LZPN uznał nasze argumenty, że Kupisz został sprowokowany i postanowił zawiesić karę trzeciego meczu na sześć miesięcy - powiedział "Kronice Tygodnia" dyrektor sportowy Hetmana Piotr Welcz. - Niezależnie od tego, ukaraliśmy gracza finansowo.

Przypomnijmy, że w niedzielę o 16.00, w szóstej kolejce lubelskiej IV ligi Hetman zagra w Kraśniku ze Stalą. Jak się właśnie okazało, z Damianem Kupiszem w składzie. Najbliższy rywal zamościan w czterech meczach zgarnął komplet punktów, więc pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie.

 

tomt
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe