Głosujcie na Super Gospodynie 2017!

  • 29.08.2017, 11:11
  • Kronika Tygodnia
Głosujcie na Super Gospodynie 2017!
Nasza zabawa nabiera rumieńców. Cały czas dostajemy nowe głosy na kandydatki do tytułu Super Gospodynie 2017. Miło nam poinformować, że nasz plebiscyt wspierają kolejne instytucje i samorządy, które chcą w ten sposób docenić liderki lokalnych społeczności.

Są energiczne, pomysłowe i zaradne. Z zaangażowaniem podtrzymują i kultywują tradycje ludowe i kulinarne. To dzięki nim wsie tętnią życiem. Takie są właśnie kandydatki plebiscytu "Super Gospodynie 2017 roku". Doceńcie te wspaniałe kobiety. Głosujcie na swoje faworytki, bo  czasu jest coraz mniej. Za miesiąc poznamy laureatów plebiscytu. Jest o co walczyć, ponieważ dla zwyciężczyń przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wycinajcie z kupony z papierowego wydania, wypełniajcie je i wysyłajcie na nasz adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3.

Aktualna liczba głosów przedstawia się następująco: SZCZEGÓŁY W PAPIEROWYM I E-WYDANIU KRONIKI TYGODNIA

Kronika Tygodnia
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe