Gmina Zamość: utrudnienia w ruchu drogowym z powodu mistrzostw kolarskich

  • 11.08.2017, 14:30
  • BW
Gmina Zamość: utrudnienia w ruchu drogowym z powodu mistrzostw kolarskich freeimages.com
Klub Sportowy „AGROS” Zamość 16-17 sierpnia (środa-czwartek) organizuje na terenie Gminy Zamość Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym. Na trasie w dni zawodów może dojść do czasowego wstrzymania, nawet zamknięcia ruchu drogowego.

Gmina Zamość za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała o utrudnieniach w ruchu drogowym, w związku z organizacją Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w kolarstwie szosowym. Najwięcej trudności mogą napotkać kierowcy podróżujący przez Kalinowice i Białowolę.

W środę, 16 sierpnia 2017 r. wyścig odbędzie się trasą: Kalinowice- Białowola- Kalinowice, w godz. 12.00 – 13.20 odbędzie się jazda indywidualna na czas ze startem i metą w Kalinowicach, a w godz. 17.00- 18.00 odbędzie się jazda dwójkami. Oba etapy odbędą się przy ruchu całkowicie zamkniętym dla ruchu drogowego.

Kolejnego dnia, 17 sierpnia. w godz. 11.00- 13.30 odbędzie się wyścig ze startu wspólnego na trasie: Kalinowice Szkoła- Rachodoszcze- Łabunie- Ruszów- Zalesie- Kalinowice. W tym dniu odbędzie się przy ruchu częściowo ograniczonym.

BW
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe