Głosujcie na Super Gospodynie 2017

  • 9.08.2017, 09:43 (aktualizacja 10.08.2017 09:52)
  • Kronika Tygodnia
Głosujcie na Super Gospodynie 2017
Jesteście energiczne, pomysłowe i zaradne. Z zaangażowaniem podtrzymujecie i kultywujecie tradycje ludowe i kulinarne. Dzięki Wam wsie tętnią życiem. Takich właśnie kandydatek szukaliśmy do kolejnej edycji naszego plebiscytu "Super Gospodynie 2017 roku".

Chcąc podkreślić nieocenioną wartość kół gospodyń wiejskich na Zamojszczyźnie, rozpoczęliśmy kolejną edycję plebiscytu "Kroniki Tygodnia". Zaprosiliśmy do wzięcia udziału w naszej zabawie koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia z całego regionu. Chodziło nam o to, by pokazać i uhonorować panie, o których dzięki ich pasji i zaangażowaniu bez cienia przesady można powiedzieć, że są "super". Takich kobiet na szczęście w naszym regionie nie brakuje.  

Cieszymy się bardzo, że zasypałyście nas panie zgłoszeniami. Aby ułatwić zadanie Czytelnikom "Kroniki Tygodnia" publikujemy zestawienie wszystkich KGW na Zamojszczyźnie. Kandydatki, które będą cieszyły się największą popularnością otrzymają atrakcyjne nagrody. 

Drodzy państwo. Nie zastanawiajcie się. Wycinajcie, wypełniajcie kupony z papierowego wydania i przynoście je do redakcji lub wysyłajcie na nasz adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3.

Jest tyle Kół Gospodyń Wiejskich, które warto wyróżnić, tyle wspaniałych kobiet, które warto docenić.  

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe