Wyjątkowe okazje

  • 10.08.2017, 09:28
  • Grupa Tipmedia
Wyjątkowe okazje
Według psychologów jednym z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka jest ślub. I zapewne z punktu widzenia i panny młodej, i pana młodego ten poziom stresu oraz jego przyczyny są diametralnie różne, to jednak suma nerwów jest ogromna. Poza samą bardzo ważną decyzją bywa, że przytłacza nas organizacja ślubu i wesela, ilość formalności czy też konieczność odpowiedniego zajęcia się gośćmi. Nawet niewielka uroczystość potrafi być ogromnym przedsięwzięciem logistycznym. Dodatkowo państwo młodzi pomimo zmęczenia i stresu chcą tego dnia prezentować się po prostu wyjątkowo. Szczególnie dla kobiety ślub to ważne wydarzenie i często pragnie tego dnia być księżniczką z bajki.

Suknia jak ze snów

W modzie ślubnej, jak w każdej innej króluje moda na określone fasony. Wybór idealnej sukni jednak często podyktowany jest spełnieniem marzenia, jak się w tym ważnym dniu miało wyglądać. Coraz częściej poza biel o écru sięgamy po inne kolory, poza długimi obszernymi sukniami jak z bajki na balach królują bardzo proste i skromne kreacje. Ilość fasonów jest ogromna, więc na bardzo długo przyszła panna młoda może zniknąć między wieszakami w salonie sukni ślubnych.

Nie zapominajmy jednak, że suknia to tylko punkt wyjścia do stworzenia niesamowitej kreacji. Żeby uzyskać nieprzeciętne wrażenie, równie ważne stają się dodatki, które dopełniają całości i pozwalają na oryginalne rozwiązania. Warto do sukni dobrać odpowiednie buty, welon czy wianek, ale przede wszystkim koniecznie trzeba pamiętać o pięknej biżuterii. To naszyjnik, kolczyki czy bransoletka tworzą pełnię stylizacji. Od lat prym w dopieszczaniu kreacji ślubnych wiedzie biżuteria Swarovski.

Najpiękniejsza biżuteria

Przede wszystkim biżuteria powinna być idealnie dobrana do sukni i naszych preferencji. To my tego wyjątkowego dnia musimy czuć się ze sobą dobrze. Bogato zdobiona suknia nie będzie potrzebowała dużej ilości biżuterii i delikatny wisiorek oraz kolczyki dopełnią całości stroju. Naszyjnik powinniśmy dobierać do kształtu dekoltu sukni. Łańcuszki z wisiorkami najpiękniej wyglądają przy wycięciu w kształcie litery V, do prostego dekoltu świetnie pasować będzie nawet duża kolia. Jeśli decydujemy się na kwadratowe wycięcie lub asymetryczne, należy przemyśleć, czy w ogóle nie zrezygnować z ozdoby szyi, a na przeanalizować na przykład bardzo ozdobne kolczyki. Poza kształtem i wielkością biżuterii warto pamiętać o tym, że z bielą sukni pięknie będzie współgrać srebro, a złoto idealnie podkreśli kreację w kolorze écru. Kolory w kryształach czy kamieniach mogą w piękny sposób ożywić całą kreację.

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia
Podziel się:
 

Pozostałe