Konkurs: Pstryknij fotkę na pocztówkę z Ziemi Zamojskiej

  • 10.08.2017, 07:27
  • ak
Konkurs: Pstryknij fotkę na pocztówkę z Ziemi Zamojskiej freeimages.com
Pocztówka z Ziemi Zamojskiej - taki jest temat konkursu fotograficznego, do udziału w którym zaprasza Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska”.

Założenie organizatorów jest takie, by konkursowe prace ukazywały różnorodność i piękno krajobrazu, folkloru oraz architektury obszaru LGD „Ziemia Zamojska”.

Udział mogą brać ludzie młodzi, do do 25 roku życia, zameldowanych na obszarze gmin: Miączyn, Łabunie, Sitno, Komarów Osada, Nielisz, Skierbieszów, Grabowiec, Stary Zamość, Sułów.

Dla zwycięzców konkursu oraz jego uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe.

Swoje prace należy na płycie CD lub DVD wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym złożyć w Biurze Stowarzyszenia. Będą tam przyjmowane od 1 do 29 września (od poniedziałku do piątku w godz. 8-14).

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi dwa tygodnie później.

Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie na stronie internetowej Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska”.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe