Zamość: Nowe otwarcie E. Leclerc! (ZDJĘCIA)

  • 9.08.2017, 12:42
  • mk
Zamość: Nowe otwarcie E. Leclerc! (ZDJĘCIA) mk
Kto jeszcze nie był, niech wybierze się na zakupy! Właśnie dzisiaj (9 sierpnia) został ponownie otwarty Leclerc przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Już pojawiły się tłumy klientów!

Na otwarcie przewidziano wiele atrakcji, ale też najbliższe dni będą obfitować w rozmaite promocje, konkursy i niespodzianki, a także artystyczne prezentacje.

Na klientów czeka też fotościanka. Najciekawsze zdjęcia mogą brać udział w konkursie facebookowym E.Leclerc Zamość. Do wygrania są super nagrody.

Skąd pomysł na nowe otwarcie sklepu, który przecież w Zamościu funkcjonował od dawna? Prezes zamojskiego E.Leclerca Henryk Świdnik razem z żoną traktują sklep jak rodzimy biznes, ponieważ, jak mówią, są zamościanami i chcą oferować mieszkańcom miasta i okolic tylko to, co najlepsze. Dlatego zdecydowali się zainwestować.

Nowy sklep ma 12 kas i mnóstwo działów: od spożywczego po rzeczy niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, na zdrowej żywności kończąc. Wszystko uszeregowane zostało tematycznie.

– Chcemy, by klienci czuli się dobrze w naszym sklepie. Dlatego zdecydowaliśmy się na wielką odmianę. Tak jak nasze piękne miasto wciąż się zmienia i rozwija, tak i my poczuliśmy się zobowiązani, by nadążać za tempem tych zmian. Dwukrotnie zwiększyliśmy więc nie tylko powierzchnię handlową, dając przy okazji klientom komfortowe warunki zakupów, ale również poszerzyliśmy znacząco nasz asortyment. Tylko jedna rzecz na pewno pozostaje u nas ta sama. Mamy najniższe ceny w Zamościu – mówi Henryk Świdnik, prezes zamojskiego E.Leclerca.

mk

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mat3j861
Mat3j861 9.08.2017, 21:44
Nie wiem jaka polityka jest w Leclerc ale markety które znam nie pozwalaja pracownikom ani ich rodzinom brać udziału w konkursach przez nich organizowanych. Jeżeli z tymi telewizorami to prawda to są świnie jakich mało. Co do ilości otwartych kas to są otwierane w miarę potrzeb. Dni takie jak dzisiaj czy święta to normalne ze wszystkie kasy są otwarte. Przy mniejszym ruchu to i te przyslowiowe dwie czy trzy tez dadzą radę więc nie wiem w czym problem. Ogólnie fajnie że sklep się powiększył gdyż zwiekszy się jego atrakcyjność, inne markety zaczną się bać a co za tym idzie obniżać ceny i podnosząc jakość, czyli same korzyści dla wszystkich.
Mila
Mila 9.08.2017, 17:42
Nagrody które wygrają synowie prezesa? Tak jak telewizor kilka lat temu?
Szczera prawda
Szczera prawda 9.08.2017, 16:19
Kas 12 może być i 50 i jedna max dwie będą czynne więc szkoda to pisać.

Pozostałe